Kolko je dobra i poželjna tema osnove i instalacija CMS-ova

Još uvjek sam relativno nov il’ stari član ako se gledaju moji prvi postovi prije nekih 4-5 god. pa me interesira kako bi bio prihvaćen članak o recimo joomli, tipa instalacija, podešenja, seo za joomlu i druge stvari vezano za taj cms.

Kada sam prije nekoliko mjeseci instalirao WP znam da sam skinuo odličnu uputu na hrvatskom i da sam bio sretan kao mala bebe kada je sve vrlo brzo bilo funkcionalno.

Odgovor je: da
Dobro i poželjno.

Da budem konkretniji, imam filing da oni koji znaju dobro baratati php-om i mysql-om te drugim server side jezicima imaju blagu netrpeljivost prema najpoznatijim cms-ovima.

Niti znam php niti znam mysql :slight_smile:

Nikad nisam koristio joomlu, malo koristim WP.

Dojam koji sam ja dobio (i prenosim na druge :slight_smile: ) je: joomla fuj, WP car.

ok j. imaćeš materijala za pljuvanje :smiley:

To je istina, ali nećeš pisati članak za njih nego za one kojima upravo to treba.

pa evo da se malo uključim Vidim da se ljudi opredjelili neki za joomlu a neki za wp,što je velika greška.
Koristio sam mnogo cms sličnih joomli wp tako da ima ih dobri zadnji koji sam koristio tomatocms i strašno bi volio da sam našao neki tutorial za njega

Meni bi kao početnika svakako zanimali takvi tekstovi o joomli ili sličnim rješenjima.