Kolko Vrijedi ova Facebook stranica sa ovom publikom?

Postovanje,
zanima me vase misljenje kolko vrijedi ova Facebook stranica sa ovom Publikom(slika) po vasem misljenju stranica ima 70000 korisnika i dobro je posjecena iako je bila jedno vrijeme neaktivna zato i pitam.

Hvala

Uzmi si tjedan dana i testiraj reach objava na stranici, pa onda postavi tu statistiku, jer to je najbitnije u cijeloj priči oko vrijednost FB pejđa.

Samo moje mišljenje.

Sa ovim ne moze ti niko reci da li ista vrijedi.
Reach je bitan, broj lajkova komentara, shejrova po postovima…

Hvala Kupio sam ju za sad zadovoljan ak nista spojim ju sa ostalim…Hvala Ekipa

Da ne otvaram novu temu ovdje cu pisati. Koje je vase misljenje o vrijednosti ove fb stranice:

113K lajkova ima ali dosta ima lajkova iz Njemacke, Austrije, Svicarske, Slovenija, Svedska… Da se razumijemo to su sve lajkovi nase dijaspore sto je nama koji radimo za podrucje balkana extra. Stranica je dosta aktivna i dobar je reach na linkove. E sad po vasem misljenju koja je vrijednost jedne takve stranice?

Pravo pitanje je koliko bi netko ponudio jer sve ovisi o vise faktora :slight_smile: reci s koliko bi se ti zadovoljio da prodajes i koja je tema stranice

Ovisi koliko je to ‘dobar reach na linkove’ da li je samo reach ili ima i dosta klikova na linkove?

Kakav je engagement?

Koliki je tjedni reach?