Kompanije koje nude VISA karticu

Imate li iskustva sa nekim online kompanijama koje nude VISA karticu? Većina ovih poznatih tipa Payoneer, Skrill i slično nude Master karticu, ali ima li nekih dobrih da nude VISA karticu uz account i slično?

Ja imam Wirex-ovu VISA karticu (primam uplate u kripto valutama a podizem preko bankomata)

1 Like

Koliki ti digne provizije kartica i bankomat?

Da li je to samo virtualna VISA (tako sam zaključio na njihovom sajtu) ili se može koristiti i na bankomatu?

Mozete koristiti i na bankomatu

Ovo ti je koliko je meni uzeo provizije za 230 eura kad sam dizao na bankomatu.

Samo jos nisam siguran da li mozes primati uplate i u fiat valuti

1 Like

@Vilenjak

To je jos super povoljno, 4%

Kad sam dizao u hr lokalno sa svojom visom na drugom bankomatu koji nije od maticne banke, naknada mi je bila cak do 10%. Samo jedanput i nikad vise.

Na 100 kn uzeli mi cca. oko 10 kn.

Ovaj wirex izgleda ne podržava Srbiju. Koja smo Tunguzija zapravo. Ima li neko još neki predlog za VISA?

1 Like

Wirex = samo EU zemlje

Mislim da nemas opcija nikakvih tipa wirex

Ne moze opet biti ni blizu od 10 %.

Paysera izdaje visu moze i Srbija , samo moras da je posaljes na adresu u eu , tako sam negde procitao , najbolje da uzmes neki mailbox u
eu posaljes na njih a onda sebi u Srbiju

1 Like

Mislim da salju samo na onu adresu iz KYCa.

Pogledaj ovu Revolut. Ćak je STANDARD opcija free. :grin:
Ja je nisam koristio.

1 Like

Revolut:
" What countries are supported?

We are currently only supporting legal residents in the European Economic Area (EEA), Switzerland, and Australia. The EEA includes:

Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Republic of Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, and the United Kingdom.

We are launching across the world soon, so stay tuned!"

1 Like

Koliko se sećam, postoji fazon i za neEU da se dobije, samo treba malo pretražiti. Uostalom šta će im br. tel. za SR pri registraciji? (a možda se nešto i promenilo).
U svakom slučaju treba malo proveriti po netu.

1 Like

Na kreditne kartice ovo moze ici i do 20%.:smile::smile:

Zato dizete na ATM bankomatima :slight_smile:

Wirex je po meni najbolji u dva klika sve imas na uvid i ne skrivaju nikakve druge troskove sve je jako dobro vidljivo. Pojedini skrivaju fee kao zmija noge pa izgubim pola dana dok nadem.