Kontakt forma ne šalje mail

Molio bih pomoć oko kontakt forme. Dakle, skinuo sam ovaj besplatni template i iz njega sam htio koristiti kontakt formu. Iako na prvi pogled izgleda da radi i uredno napiše da je poruka poslana, u stvarnosti poruka na mail ne stiže. Može li mi netko reći gdje je problem, jer ne javlja nikakvu grešku.
Hvala unaprijed.

Jel koristis neki CMS?
Ne moze slat ako je ovo samo HTML i neki JS a kako vidim jest.

Mora se podesit odlazna adresa itd itd. Uglavnom nista prekomplikovano, ali ako koristis neki od CMS-ova moze biti dosta lakse za pocetnika kao sto si ti.

@Potta nije samo html jer ima i contact.php skriptu koja na početku poziva drugu skriptu i to me zbunjuje, u kojoj se nalazi mail na koji bi to trebalo ići, bar ja mislim da je o tom mailu riječ i tu sam stavio svoj mail za probu, ali ne šalje mail. Ukoliko se nekome da neka skine demo verziju ovog template Modern Bootstrap HTML Template pa da pogleda kod i kaže mi gdje je problem.

Za slanje koristi SMTP ili PHPMailer? Probaj namjesti SMTP.

@spiderman cijenim to da hoćeš pomoći, ali ovo uopće ne razumijem. ako si skinuo i pogledao taj template i kod skripte za kontakt formu onda mi kaži gdje se to mijenja jer ja nisam našao.

Upiši ovako a pod SMTP stavi svoj server

    $server = "mail.domena.com";  
    ini_set("SMTP",$server);

ovo mail.domena.com zamijeni sa svojim podacima

a te retke stavi prije

$body = "From: $name\n E-Mail: $email\n Message:\n $message";

probaj pa javi.

@spiderman ovo ne radi, ali mislim da i to nije ono što tražim

OK!
Krivi template sam gledao.

Naši redak:

$error = '';

i dodaj ovo:

$server = "mail.tvojadomena.prefiks";
ini_set("SMTP",$server);

i trebalo bi raditi. Isprobao sam sada i meni radi.

Imao sam skoro isti ovaj problem. Pregledao kod hiljadu puta, testirao i na kraju shvatio da mi hosting ne dozvoljava da imam kontakt formu. Njihovo obrazloženje je bilo koliko se sjećam nešto vezano za spam poštu. Tako da može biti problem do hostinga, pa ih kontaktiraj.

@vasac bravo majstore, :thumbsup: upravo je do hostinga bilo, a ja se ubio skoro zašto ne prolazi poruka.

sad imam problem sa našim slovima jer mi u poruci ne prikazuje čćšđž nego nešto nerazumljivo. ima li neki redak koda da se ubaci u ovu skriptu?

Da, ali zato kažu moraš koristiti SMTP. Treba ubaciti i autentifikaciju na SMTP.

Treba dodati u header utf 8

Prouči malo ovu stranicu

http://php.net/manual/en/function.mail.php