Kontaktiranje fb u vezi ozbiljnog problema

Ukoliko su tacne ove dole rijeci drugih forumasa i ako si koristio autolajker imam ti jednu losu vijest, nisu ti ugasili stranice zbog spama vec zbog lajkera :slight_smile:

Naravno da su tocne, treba te prijaviti jos i na adsense da izgubis nalog zbog ovakvih stvari…
http://stazama-zdravlja.info/2017/05/07/morate-znati-za-ovaj-lijek-sa-bijelim-lukom-preko-noci-rjesava-najveci-zenski-problema/

Apsolutno, ovakvim treba otezati rad na svaki moguci nacin, trebamo prijaviti i web stranice guglu.

Ove stranice nisu moje koje su navedene kao što sam naveo sve su mi pogasili. Tako da to nije istina. Istina jeste da sam prodao adsense na dva domena. Tako da molim da se ne pljuje po mom imenu. I da se kocentrise na moj problem. Hvala

Aj nemoj nas zajebavati provaljen si.

Nemam nameru da se vadim.

Jesi li ti ili nisi, je li bilo tko drugi … kako god… ovo je baš ružno, nepošteno, neprihvatljivo, iritantno.
Često naiđem na nešto slično i naravno, koliko god naslov zanimljiv bio nikada nisam kliknula… iz revolta, …to me nekako baš vrijeđa …i mene koja svaki cent zaradim i više nego na fer način, a mogu misliti kako je tek oglašivačima koji na takav način zapravo bacaju novac u vodu.

Hvala svima na pomoci. Admin moze lock.

Slobodane, što si pitao, to su ti kolege i rekli, dobio si odgovor. :smile:

Da ti zatvorimo i account?
Baš se nisi proslavio. :blush:

3 Likeova

najgora osobina ljudskog roda je pohlepa

Ja baš volim klikat na takve linkove, a pogotovo volim prijavljivat njihove adsense račune sa različitih IP adresa, to mi baš daje satisfakciju…

I dalje se popup šilji :smiley:

nema od toga ništa, mogu mislit koliki mu je reach … jednu isplatu ako dočeka nek bude sretan

i ako ga ne banuju sta moze zaradit sa ovom posjetom?

https://www.similarweb.com/website/stazama-zdravlja.com

Gledaj nešto, tu se ne očitava statistika sa IA tako da je moguće da ima 4x veću posjetu. Ono što nisam provjerio jeste da li uopšte koristi IA :smiley:

taj ima adsense popup na stranici, sumnjam da je uopšte čuo za IA :smiley: