Kontaktiranje fb u vezi ozbiljnog problema

Pozdrav,
Imam ozbiljan problem unplublish svih stranica sam dobio, jer sam greskom konfigurisao fb aplikaciju koju razvijam, pravim već 2 god samo za sebe.
Greška je bila umesto da cron proverava svakih min da li ima sta da se objavi uneo sam na pogrešno mesto da proverava dva dana.
Kao rezultat sam dobio par stotina objava objavljenih na preko stotinu stranica.
Pokusao sam da izbrisem ali tim sam još više pogoršao situaciju i dobio unplublish na sve stranice čak i na one koje nisu moje.
Pisao sam appeal fd dev timu.
Nadam se da ce neko razumeti i pročitati appeal i rušiti problem.
Nadam se da neko može da mi pomogne nekako ili neki savet. Stvarno mi treba pomoć. Ako mi neko pomogne bilo kako bio bih mu zahvalan do kraja života i nagradio veoma.

Ako neko ima neki način da kontaktiram nekog iz fb da objasnim problem siguran sam da bi razumeo. Imam dokaza da je greška.
Nikada nisam molio online.
Ali evo sada molim za pomoć.

Ja kad sam imao problem sa unpublish stranicama svakodnevno sam slao apel, i uvijek petkom su rijesavali problem.
Mislim da direktan kontakt nemas…ali s obzirom da se radi o stotinama stranica neka ti je bog na pomoci. Pisi na svim mogucim mailovima fb-a.
Nema ti druge

Hvala na odgovoru. Pisacu veruj mi 3 god rada je nestalo zbog jedne greske.

Samo ping ako neko mozda ima neki kontakt, prijatelja iz fb da radi ili prijatelja koji ima prijatelja.

Ja sam imao slican problem, imam 30ak stranica i na tih 30ak stranica ide svakih 1h post to je 24posta po pejdzu 24x30 = 720 postova… Njihov sistem me registrovao kao spamera te su mi ugasili FB PROFIL.Udjem na drugi profil gdje su mi takodje admini on ugasen jer je FEJK. Zamisli te situejšn’ :smiley:
Trazili su potvdru identiteta na mom pravom nalogu poslao sam im licnu nakon pregleda 4-5 dana aktivirali su mi profil i kao izvinuli mi se…

Fora je sto su meni page uradili unplublish

Pokusaj u nekom Appealu objasniti obrisi postove naravno

Obrisani su svi postovi jer je aplikacija detektovana kao spam naravno i sve je automatski izbrisano.
Ali nije kod drugih kod kojih nije bio spam toliki jer imam 6 korisnika. I fora je ja sam pisao code da pobrise ceo spam a samim tim sam sebi uterao još više… Jer sam povećao spam na drugi vid sa drugog mesta. Mislim da je to razlog zašto su mi unplublish pages. Jer je najefikasniji način. Ali kazna je neprimerena. Nadam se da ću moći da ispravim. I da će neko razumjeti sa njihove strane.

Malo je drugačija situacija. Ali uliva mi ovo tvoje nadu. Jer zbog typo da izgubim sve što sam radio nije brate realno. :frowning:

Ja im na appel pisao samo back my page hahahahahahahh
Ali isto bilo je par pagova ugaseno i vratili svaki gdje sam slao appel. Sto je u tvom slucaju 100 stranica na svakoj moras slati, inace na onoj gdje ne posaljes ne vrate. Barem je kod mene tako bilo, ugasili neku manju stranicu pa za nju nisam ni slao i evo jos je na unpublish.
Znaci za svaku moras…

Pisao na svaku 130 ukupno.

Valjda ce ti vratiti, meni su uvijek to rijesavali petkom u periodu iza 19h…
Jer mi se desilo ovako 3-4 da ij vrate pa opet stave unpublished .

Pa kao 24 sata je rok prvog radnog dana. Znači sutra uveče. Pisao appeal i na fb apps. Nadam se da hoce. Pošto realno previše ljudi zavisi od mene.

Ja velim da si ti dobio zasluzeno unpublish i da se spremis i na tim drugima.

Ove druge FB stranice su ti zesci spam






Takodje vidim da si imao masu ovih sajtova Adsense popupom tipa

zenskisvet.info
stazama-zdravlja.info
mojkutak.ovh
danasnjevesti.com
janevolimrecimavecsrcem.com

i jos masu drugih…

1 Like

Krsis pravila adsensa, nama oglasivacima doslovno krades novac, a tu trazis pomoc?!

1 Like

Ako je ovo istina sto ovaj prica, dabogda ti zabranili pristup internetu a ne da ti vrate te stranice.

Istina je, bas sam probao, preko moba pali popup sa adsense reklamom.

2 Likeova

Ne samo to evo recimo mojkutak.ovh, whois podaci su njegovi nije promjenio

Ako tu stranicu otvorite sa Facebooka
http://lm.facebook.com/l.php?u=http://mojkutak.ovh/2017/02/28/uzas-u-skoli-u-zemunu-devojcica-10-pokusala-da-se-obesi-uciteljica-je-skinula-s-vesala?kaci=grava&page=Samo+lajkuj%2C+ne+zastajkuj+%3A-)

iskoci clickjacking prozor koji kaza Cookie je postavlje i nudi dugme zatvori.

Klikom na njega lajkujete njegovu stranicu

Sve ove gore stranice su povezane i na njima su se pojavljivali njegovi linkovi u preko 100 objava, tako zakljuci ja da su njegove.

Kakav bijednik, ovo je ona bijeda sto na ovakav nacin skupljaju lajkove i varaju, pored fb obavezno varaju i adsense.
Jedan takav page se i ovdje prodaje, mozda i prodao…