Kontra LIKE-es na FB

Na moju FAN Page stranicu dolaze druge FAN Page stranice, komentiraju i LIKE-uju statuse ali ja njih ne mogu.
Mozda neko zna u cemu je problem?

Koristi Facebook kao tu stranicu, pronađi druge stranice, lajkaj ih i onda ćeš moći.

1 Like

Imam samo mogucnost da ga Share.

Dobio si ban od te stranice

Ma kakav ban. Sa nekim od njih suradjujem. A imam i svojih nekoliko FUN pages pa ne mogu sam sebi slati.

Idi na ovo Koristi Facebook kao : odaberi stranicu kojom zelis komentarisati postove na drugim stranicama, te odes na stranicu gdje zelis ostaviti komentar lajkuj je i komentarisi radi sta vec zelis :smiley:

Nisi me razumio. Ja hocu sa svog FUN page da LIKE-am i komentare da pisem na drugu FUN page.

@moda nisi ti njega razumio :smiley: uradi ovako kako ti je @Zdenga rekao i moći ćeš to što tražiš, znači prvo odabereš da koristiš facebook kao stranicu nakon doga ukucaš u search facebook-a naziv stranice na kojoj bi htio pisati, komentarisati, lajkati itd. i jednostavno pišeš kao što bi radio sa svog privatnog profila :stuck_out_tongue:

ali onda mi ostaju komentari kao moje ime a ne kao moja FUN page

ah, napravio sam - dakle ja kao fizicka osoba mora da upravljam svojom Fun stranom