Kontrola u prodaji Facebook stranica

Vidim dosta prodaju Facebook stranica ili kupuju, mene zanima ovo:

Onaj koji prodaje stranicu on je uvijek moze kasnije preuzeti, jer on ima kontrolu nad racunom (Facebook account) cak i da redade cijeli face racun on sa prvom lozinkom i mailom moze povratiti racun, jeli to tacno?

Taj sto je kupio stranicu se ne moze zaliti jer je prodavanje stranica zabranjeno.

Mislim da ne može vratiti…

Ne može je vratit jer Administratora prepusti osobi kojoj proda stranicu, pa ga kupac makne kao administratora i to je to.
Ne lupaj gluposti…

@Zero no se zivciras, samo sam se to pitao, zato nisam ovo htio da postavim na neki od oglasa.

Pitam jer sam ja tako jedan fb account vratio jer sam znao lozinku koja je bila pri pravljenju racuna a stranica je vezana za account.

1 Like

Zašto bi se živcirao?
Pročitaj ovo:

Prvo napišeš “može ju uvijek kasnije vratiti”, onda pitaš “da li je to točno?”

Tako je jedan govorio;

  • Nekoć sam bio neodlučan.
    Možda i nisam? :smile:

Prije godinu ili dvije ne sjecam se, imao sam stranicu od 290k i hakovan mi je bio profil i skinuta stranica sa profila. Kontaktom fejsbuka vracen mi je account kao i stranica :wink:

Ja sam isto vratio account sa prvom lozinkom a da je bila Facebook na tom racunu i ona bi se vratila

Također je i meni bio hakiran profil i ukradena jedna stranica i kontaktom prema fb-u vraćena mi je…

Testirao sam oko admina na fb stranici i dosao do ovoga:

Kada se doda jedan admin na fb stranici, njemu se na njegovom fb profilu pojavi ta stranica isto kao onome koji je napravio.
Kada se izbrise prvi admin (onaj koji je napravio stranicu) ona njemu nestaje sa fb profila i on vise nema ovlasti nad njom.

Jel sam sad sve shvatio? Znaci ok je prodati stranicu.