Korona virus pred vratima

Pjesma iz 2013. Na 1:07 kaže 2020 combined with corona virus bodies stacking. :smiley:

https://youtu.be/5P77bUdE4p4

Brane se time da su podaci prikupljeni samo ako je osoba omogucila povijest lokacije.

Znan već više od 50g korona virus iz alfa skupine uzrokuje respiratorne probleme u više od 80% svih prehlada i upala grla. To nije nikakva novost, o tome su nas učili u srednjoj školi prije 25 godina. Novi korona virus iz beta skupine (SARS, MERS) tzv. COVID-19 u rijeđim slučajevima uzrokuje teže respiratorne probleme o kojima čitamo u medijima. Ne znam na kakvu slučajnost aludiraš

1 Like

Ostali sajtovi prenose kao nesto novo…ni ja nisam znao pa rekao “slucajnost”.

To je receno jedno 20-ak puta u ovom postu, al dzabe :smiley:

1 Like
2 Likeova

Ovo sam sada vidio na nekoj grupi umro sam hahahahaha

ddd

2 Likeova

Mozes se samo smejati ,jer nisi ziveo u to vreme, verovatno ces negde naci i ovo…
…Vi ne mozete okreciti sto je TITO izgradio…
.sve ex yu republike su banane,

1 Like

Dobro zbori nas drug Tita

Da li je ovaj film slučajnost?

Posto je otvoren onaj drugi korona topik, koji se kao odnosi samo na finansije, ajd da napisem ovdje…

Mene trenutno najvise zanima sta ce prvo da “opuste”, kad budu labavili mjere koje sad vladaju. Iscekujem najvise sta ce reci za skole i vrtice. Realno vrtici nisu obavezni, i tu roditelji mogu odluciti hoce li djeca ostati kuci ili ne, ali skolska djeca bi mogla biti prvi “test”, a to mi se ne svidja ni malo. Osnovci da drze odstojanje i masku na ustima i da ne cackaju nos (pa poslije toga to…da ne duzim…), nema sanse.

Austrija popusta s mjerama vec poslije uskrsa. Skole nece jos otvarati za sad.

Svakako, ovo ce trajati, u razlicitim fazama, sve dok ne nadju vakcinu. Malo ce labaviti, pa stezati, pa opet labaviti. Ovisno o broju zarazenih i kapacitetima u bolnici. To ce raditi Njemacka (pretpostavljam). Mnoge zemlje EU ce imati isti princip. Neke ce (van EU) iskoristiti stanje i uvesti diktature…
Al ja iskreno kontam da za najmanje godinu dana se nece nista bitno promijeniti, osim recesije…

1 Like

Ovo je po meni najrealnija računica - 1g; dugo će vremena proći dok neće biti novozaraženih jer se ljudi ne drže mjera, ili dok se ne pojave cjepivo ili lijek…
tek tada će se ljudi početi opuštati i nastaviti život normalno.
Inače nisam pesimist, ali ovo je pravo lice zla…
Ne znam pratite li što se događa u Ekvadoru, ali tamo se korona brzo širi bez obzira na 35°C pa ne bih rekla da ljeto donosi predah…
No, tko uopće može predvidjeti ponašanje virusa?
Onaj tko kaže da je ovo prenapuhano još nije imao nekog bliskog s pravim simptomima korone da zna koliko je to teška bolest za podnijeti…neusporedivo bolnije od gripe…pričala sam s dečkom koji ju je imao…ne daj Bože nikome…

Kazu strucnjaci da tek na 70°C virus umire.

Ovo je sve jedna velika lakrdija.

1 Like

Youtube i sad i vimeo uklonili live intervju davida icke u london real. Ja sam ga uspio pogledat i nema nista cime bi prekrsio neka pravila. Sloboda i free speech. :roll_eyes::thinking:

taj dejvid ajk je problem zato što zaglupljuje narod … ja bih sve njih koji prosipaju strašne gluposti uklonio sa svih mogućih servisa … kao posljedica njihovog djelovanja pojavljuju se ljudi koji vjeruju da svijetom vladaju polu ljudi polu reptili … zaglupljuju narod

3 Likeova

Bullcrap. To je tvoja hipoteza da ima takvih. Da je u toj teoriji pretjerao, slazem se. Ali opet bi trebalo svakom omogućiti slobodu izražavanja ako su im već puna usta freedom, freedom of speech, free speech fraza. I naši političari prosipaju strašne gluposti. Treba ih uklonit i zabranit im da govore. :grinning:

Ljudi masovno kukase kako svedjani mogu da ne zatvaraju ljude u karantin, ovi teoreticati zavere se masovno hvatase bas za te svedjane a danas u svedskoj:
“U Švedskoj su u poslednja 24 sata preminule 114 osobe.”
Narod poceo da se buni sto nisu uvedene strozije mere…

U hrvatskoj dnevno u prosjeku umre oko 137 osoba, a ima 4 milijuna ljudi, a svedska 10 mil. Koji izvor imas za to da se narod buni ? Evo ja imam video koji pokazuje da sveđani normalno zive, setaju, jedu u restoranima, ne nose ni brnjice na celjusti, cak ni ne drze razmak od 2 metra. Tko je ovdje lud ja ne znam.


:see_no_evil::joy::joy: