Kripto Mining - investicija u posao 2017

Ovo ti je najtocnija izjava u cijelom postu, i vjerojatno je bolje da se drzis dalje od investiranja novaca u bilo kakvo volatilno trziste. Mislim, isti savjet ide bilo kome ko ne razumi bas sto posto u sta se upusta, bez obzira na investicijsku kategoriju. Lakse je virovat u teorije o zlim centrima moci koji sisaju ovce, nego racionalizirat kompleksnost otvorenog trzista.

Usputno budi receno, pad se desio nakon sta su vijesti iz Kine napravile paniku na trzistu; vec se cijena vratila na 1000USD, tako da ti je i naslađivanje bilo promaseno. Iz nekog razloga ocito trziste danas cijeni 1BTC na cca 900-1000$. Ja san se nada da ce past ispod 800, ali nije bilo ni blizu. Vidis, zgodna stvar kod slobodnog protoka kapitala je da i ti mozes bit ta “zla banda koja radi kaj hoce”. Ne triba ti nikakav tajni handshake, nikakav papir ni pecat, samo kapital.

2 Likeova

Pozdrav, Etherem se isplati rudariti, fora je u tom, više mHs-a imas više zaraduješ i brze vratiš ulozeno. U Hrv je kwh 1.38 odnosno 21.88 dinara. Isplativije je pokrenuti mining kompaniju u srbiji. Imam 10 mining riga, 2300 Mhs, godišnja ušteta ako bi rudario u srbiji struje bila bi 20 000$. Javi se.

Pozdrav kako stojis sada sa rudarenjem?