Kripto prijevarama ukradeno više od milijardu dolara u 2021. godini

Originalna objava: Kripto prijevarama ukradeno više od milijardu dolara u 2021. godini

Svijet kriptovaluta i dalje privlači prevarante. Naime, objavljeno izvješće FTC-a pokazalo je da su ljudi tijekom 2021. godine prijavili gubitak u ukupnoj vrijednosti većoj od milijardu dolara koje su izgubili uslijed kripto prijevara. Od siječnja 2021. godine do ožujka ove godine, više od 46.000 pojedinaca podnijelo je agenciji prijavu prijevare vezanu za kriptovalute. Prosječni gubitak…

gege dok je ovaca…

Samo ovo se odnosi na prevara kao npr preko PayPala… ne na Lunu i slicne…

Al moram pohvalit vlasnika sajta :smiley: Reklama jedna, pa odmah ispod druga, pa jedan pasus, pa nova reklama, i cijelo vrijeme ona fiksirana reklama dole. Znaci da je malo scroll gore, bilo bi da reklame zauzimaju citav ekran, i da jos ima viska

Proslijedim pohvale tvorcima Adsense Autoads algoritma :slight_smile:

1 Like

kad sam uso drugi put onda su ubacili one manje (kvadrat) reklame, pa nije zauzimalo citav ekran kao sa ovim dugackim… mada ne kontam kako te ne spuca nikad double klik s toliko reklama. Ja im dadoh jednom autoads, broj impresija skocio za duplo, i onda mi dadose double klik zbog previse invalidnih klikova

btw ima onaj ads inserter pa mozes odlucit sam iza kog paragrafa ce se prikazivat

Ma ugasio sam upravo autoads, ostavio samo DFP… 500 EUR gore-dolje, prezivit cu.

1 Like

Ja u zadnje vrijeme samoautoads stavljam . Nemam neki promet doduše, ali kada bude, ugasiti ću reklamu na dnu jer mi izgleda invalidno . Ta reklama mi naruši izgled svake stranice koju posjetim

Inače, ove u sadržaju i header sekciji mi jako dobro budu složene

1 Like