Kršenje pravila kako rijesiti ovaj problem na stranici

nemoj tako… google sve zna! :joy:

Na koji si ih mail kontaktirao? Imam isti problem likovi mi sajt ocenili kao unsupported (translate prepoznaje kao bosanski), a srpski jezik je podrzan.

Tacno *ebu ljude kad nisu u stanju ni jezik prepoznati.

[email protected]

Hvala, jesu tebi ikad resili problem?

da odobrili sajt …

Ja saljem na taj mail, ali vraca ga kao da je taj mail ugasen to je odgovor od njih

vjerovatno automatski provjeravaju dal imas pravo na korisnicku podrsku na osnovu tvog emaila

Ni meni ne odgovaraju kad posaljem direktno na taj mejl, ali kad posaljem preko kontakt forme na sajtu, onda odgovore sa tog mejla. :thinking:

Pokusavam naci kontakt formu, ali samo preusmerava na community forum. Imas li mail na koji se moze dobiti odgovor?

Isti slučaj, nešto sam isklikćao i dobio formular da pošaljem poruku: AdSense Help dole desno contact us i tu sam nekoliko puta probao razne opcije i nakon 3-4 puta dobio formular.

Dobije kao email, nema formulara ali odmah pise kao neki error kad kliknem. Mozes li da mi das direktan mail s kojeg su ti odgovarali posle na mailu?

Ja sam u jednom od postova na ovom forumu postavio link za ajd mogu reći jednu vrstu “pomoči” za Adsesne oglase pa ću opet. Za ovo moraš biti uporan i svaki dan da šalješ po više formulara dnevno pa ako prođe prođe (meni je prošlo al nevezano za nepodržan jezik)
Pazi ovo ne garantuje da ćeš nekoga dobiti iz podrške to jest da će ti proći
https://support.google.com/adsense/contact/cant_see_ad?hl=hr

A to što se tiče e mail adsesne podrške (mislim da je do pre 3 godine bilo) moraš da imaš veću određenu zaradu na nedeljenom nivou oko $25 da bi imao email podršku

Glupost da neko ne moze da kontaktira direktno podrsku u situacijama kao ova. Bez obzira sta uradio prepoznaje mi sajt kao Bosanski, aj da je HR ali gde bas bosanski.

Pokušaj radnim danima ponekad se pojavi live chat pa ti možda oni pomognu.

Od kako su ubacili ovu opciju, unsupported language, nikada niko do sada nije pronašao resenje niti resio taj problem. Ja pokusao 3000 puta i forumi i saveti i svasta nesto i nista prepoznaje ga kao Bosanski i nema druge!

Jesi probao onu zadnju da sve obrises i ubacis na hrvatskom ili engleskom samo da prodje. I onda vratis stare clanke koji i sad stoje.

Jako bezveze situacija, aj da bilo sta drugo koci pa da covek razume da krsi ToS ili ne zadovoljava na neki nacin, ali auto detect preko jbng translate pa cak i kad je u kodu definisano da je sr/hr jezik nikako nema smisla…

Mogu to probati, ali samo cu gore napraviti popicu ban! I nista nisam uradio posle.

Upravo to da covek ne poveruje do cega je doslo!?

Odgovarali su sa [email protected] međutim kad sam slao direktno na taj mejl, dobio sam ovaj odgovor: Screenshot by Lightshot

Nekidan sam uspio poslati preko kontakt formulara na sajtu: https://support.google.com/adsense/gethelp i dobio neki kao automatski odgovor.

Prošli put sam dobio odgovor od nekog iz podrške i nakon nekoliko mejlova su odobrili sajt.