Kršenje pravila kako rijesiti ovaj problem na stranici

I meni isto tako, kao i tebi stigao odgovor kada slao direktno na mail. A ovo dole probam imam opsiju samo da pisem u zajednicu ne i fornular

Pa nebi trebao radi toga popit ban niti neku restirekciju, jedino sto ti se moze desit da opet odbiju sajt.

da, ma dugo se čeka odgovor.

ja sam slao dopise poštom pa su mi odgovorili da je to u domeni Google Irelanda, ali kroz 10 dana su mi se sami javili na mail i riješili mi problem koji sam imao s neprikazivanjem oglasa

1 Like

Zanimljiva taktika :thinking: slanje dopisa poštom i vidi se da je upalila! BRAVO :+1: na domišljatosti!

Isti sam odgovor i ja dobio.

Citam sada ne postoji podrska ukoliko tek treba da vam odobre nalog. Da li moze neko s postojecim nalogom samo da im posalje mail i objasni situaciju vezano za moj sajt?

To ne može niko odmah da ti kažem, verujem da to ne bi ni pogledali takav zahtev nekoga drugog. Jer se oni vežu (pretpostavljam) za tvoj jedinstveni ID publishera to jest, on im služi da skontaju tvoj nalog pa da znaju i sami provere problem

Ja sam uspjeo poslati ovde:
https://support.google.com/adsense/gethelp


Meni su odgovorili na mejl na ovaj link sto sam stavio gore, pisao sam par mejlova sa covekm iz adaensa i rucno je pogledao i odobrio stranicu.

1 Like

super drago mi je da sui uspeo :grinning:

1 Like