Kršim li pravila? sexy slike

Možete li mi reći dali neke od ovih slika krše pravila adsense programa ?
Te dali je bitno da sam link na kojoj je sexy slika ne sadržava adsense oglase ili ako na domeni postoje takve slike bi mogao biti izbačen iz adsense programa?
Znači razmišljao sam o tome da zadržim slike ali da jednostavno na takvim slikama ne prikazujem oglase, a na nekim drugim slikama koje ne krše pravila prikazujem oglase. Dali bi to prošlo bez obzira što na domeni postoje takve slike.
Dodajte na kraj linka slovo "a"
http://tinyurl.com/mbodnp

Malo sam skeptičan prema googlu pa stavljam takav link , ne znam dali to krši pravila foruma ako da ispričavam se unaprijed.

Google ads may not be displayed alongside any type of content prohibited by our program policies, including adult or mature, copyrighted, violent, or hateful content. It’s your responsibility to ensure that all of your pages adhere to these policies.

Detaljnije vidi na
https://support.google.com/adsense/answer/1348688?ctx=as2&rd=1#Adult_content

Obrati pažnju na primjere.

Ne razumijem kako jutarnjem to prolazi več godinama svaki dan imaju par ovakvihgalerija, pogotovo kad listate pa ‘slika’ 3

Nije mi jasno da tako velika kuća pada na tako niske grane.

Hvala na odgovorima.
Baš mi nisu previše konkretni u primjerima ali najbolje se možda ravnati po ovoj rečenici;
“If your site has content which you wouldn’t be comfortable viewing at work or with family members around, then it probably isn’t an appropriate site for Google ads.”

Čini mi se da su tako postavili pravila da se mogu vuči za slamku kad nekoga žele izbaciti.
Pogotovo ova rečenica “Lewd or provocative images”, Lewd - neprimjeren , To je skroz individualno što je za nekoga ne primjereno, a što primjereno.

Na primjer slika neke ženske osobe koja može imati lijepi dekolte u koje bulji neki fajer, e sad to je za nekoga primjereno a za nekoga nije. Također potpuno obučena djevojka ima j…o dupe u uskim trapericama .
E sad ti znaj jer to primjereno ili ne

[quote=“Bugi”]Ne razumijem kako jutarnjem to prolazi več godinama svaki dan imaju par ovakvihgalerija, pogotovo kad listate pa ‘slika’ 3

Nije mi jasno da tako velika kuća pada na tako niske grane.[/quote]

Hm čini mi se da su uklonili sliku 3 , ili moraš biti ulogiran na stranicu ?
:slight_smile: ma nisu valjda to napravili , prikazuju oglase bez obzira jer si ulogiran a sliku samo ako si ulogiran
Možda griješim , ali jako dobra fora ako je tako

[quote=“Bugi”]Ne razumijem kako jutarnjem to prolazi več godinama svaki dan imaju par ovakvihgalerija, pogotovo kad listate pa ‘slika’ 3

Nije mi jasno da tako velika kuća pada na tako niske grane.[/quote]

Hm čini mi se da su uklonili sliku 3 , ili moraš biti ulogiran na stranicu ?
:slight_smile: ma nisu valjda to napravili , prikazuju oglase bez obzira jel si ulogiran a sliku samo ako si ulogiran
Možda griješim , ali jako dobra fora ako je tako

a ne pogriješio sam slika 3 se prikazuje svaki drugi put iz nekog razloga , svašta

[quote=“munge83”]Hm čini mi se da su uklonili sliku 3 , ili moraš biti ulogiran na stranicu ?
:slight_smile: ma nisu valjda to napravili , prikazuju oglase bez obzira jel si ulogiran a sliku samo ako si ulogiran
Možda griješim , ali jako dobra fora ako je tako[/quote]

Nema slike 3, zato sam i stavio primjer.

Da, ali oni su Jutarnji i njima je to dopušteno.
Ja ne bih dugo zadržao AdSense račun da probam isto to.

To je ujedno i odgovor na pitanje o nejasnim pravilima.
Nije pitanje što se smije, nego tko što smije.

ali slika 3 postoji , tek sam sad skužio kad se prelistava album tu i tamo onaj naprijed nazad link stave taj sajt sa oglasima i nebi baš rekao da je primjerena.

Izgleda da je nema samo prvi puta, bude 4 oglasa. Kada drugi puta pregledavaš onda ima sve 4.

[quote=“gambo”]Da, ali oni su Jutarnji i njima je to dopušteno.
Ja ne bih dugo zadržao AdSense račun da probam isto to.

To je ujedno i odgovor na pitanje o nejasnim pravilima.
Nije pitanje što se smije, nego tko što smije.[/quote]
Da, njima ne možeš znati zato je najbolje ne riskirati. Sjećam se da su meni poslali upozorenje radi jedne ljubavne sms poruke.
Poruka nije bila uopće prosta nego baš ljubavna sms poruka, napisali su kao da nije primjerena za djecu i poslali link na nju, iako je na tom sajtu postojala i rubiraka sex sms poruke koje su bile baš seksualnog sadržaja al one su bile ok.

[quote=“Bugi”]Da, njima ne možeš znati zato je najbolje ne riskirati. Sjećam se da su meni poslali upozorenje radi jedne ljubavne sms poruke.
Poruka nije bila uopće prosta nego baš ljubavna sms poruka, napisali su kao da nije primjerena za djecu i poslali link na nju, iako je na tom sajtu postojala i rubiraka sex sms poruke koje su bile baš seksualnog sadržaja al one su bile ok.[/quote]

Dali te upozoravaju za svaki linka ako je neprimjeren? Ili ima neka kvota nakon koje ti naprave ban za određenu domenu? Dali se nekome dogodila zabrana na adsense bez upozorenja ?
Zanima me sve to jer mislim da sam onako malo na granici sa sadržajem. Sve ovisi kako oni ta svoja pravila tumače .

Još jedno pitanje … Kada te upozore za neprimjerenu stranicu; mora li se stranica ukloniti ili se može ukloniti oglasi sa te stranice te zadržat taj sadržaj ?

Oni koje upozore mogu biti sretni. Gdje bi nam bio kraj kada bi svi stavljali na raznorazne sajtove svoje reklame sve dok nas Google ne upozori :D.

Da li vas mogu zamoliti da mi kazete da li neka od ovih slika krsi pravila adsensa !?

aaa - Imgur