Kupci websajtova, koliko ste najviše platili za sajt?

Ja bi možda ovdje i postavio neke web stranice na prodaju ali mi najviše smeta kada krene rasprava u temi i spamanje oglasa

1 Like

pa kakav je oglas, takvi su i komentari, ima oglasa gdje ljudi okace SVE trazene podatke, pa ljudi odmah vide da li su zainteresirani ili ne i takvi oglasi obicno nemaju puno OT postova.
npr, oglas koji je postavila alencia, nema sve podatke koji bi nekome bili bitni, i svi postovi na njenoj temi su ili OT ili su upiti za te podatke koji fale, ali svi, nema niti jedan normalan.[quote=“alencia, post:29, topic:12760”]
Ovo je naročito važno kod nas jer je radoznalih daleko više nego ozbiljnih kupaca. Na žalost!
[/quote]

adj daj jedan primjer za bilo sta, bilo gdje na svijetu gdje ima vise ‘ozbiljnih kupaca’ nego ‘radoznalih’?

Nije bitan link web stranice koja se prodaje nego ljudi popljuju cijenu same web stranice koju stavis pa su komentari tipa “to nije vrijedno ni 10 eura” i slicno tome.

malo tu paranoja radi jer rijetko ko tu nastupa i prodaje s osobnim podatcima…spravom jer sve te stranice su zapravo ilegalne ak nemaju podatke o vlasniku nigdje a vrte oglase… mnoge imaju dvojben autorski sadrzaj…al dobro zato se prije prodavanja mogu maknut oglasi…druga je stvar ta famozna vrijednost…sibaju se cijene a ne izda se racun a u konacnici ja placam porez 40%…danas s malo fotoshopa svako moze te statistike nariktat… one nisu dokaz nicega…to je ko da na benzinskoj pumpi povjerujete u slatkorijecivog prodavaca zlatnog nakita… na kraju se ispostavi da ste kupili macka u vreci… vidim to na flipi stalno…na ovom forumu sam imo super iskustva i sve transakcije su prosle glatko…al pljunit nekom vise od 1000 evra na lijepe oci tesko hahaha

Ove godine sam kupio sajt za 35.000 EUR, kojeg cu ako sve dobro prodje, isplatiti za oko 15 mjeseci. Hrvatski sajt. Rizik je malo veci, no u malo kojem biznisu se moze tako brzo povratiti investicija.

3 Likeova

Maaaaaaaaaaaaaan :D. Želim ti puno uspjeha i da obrneš brzo pare :).

Također svaka čast za kupnju, treba imat muda :stuck_out_tongue: Također želim sve najbolje vezano uz sajt i puno uspjeha u daljnjem poslovanju! :slight_smile:

bolje da si kupio stan neki za 35 000 i izdavao ga :slight_smile: svaka cast zajebano uc u to

I što bi dobio, vratio bi lovu za 10 godina, ovako je možda vrati za 1-2.

jeste ali ovamo bi je sigurno vratio i opet ti ostane stan koji mozes prodat za te pare, a ovde pitanje je oce li ista vratit eto to bi dobio

Da, ali sa takvim razmišljanjem kao ti nebi nikada ništa postigao, osim što bi zaradio nešto malo svake godine. Ovako riskira i ima mogučnost da profitira nekoliko desetaka puta i jedan dan se obogati.

Jbg da bi zaradio treba riskirati, ako nemaš muda onda može i stan pa čekati 10 godina.

Da se i ja nadovezem uz temu svaka cast steelu al on je vec kolko godina u toj branši i zna sto radi i ima hrpu webova koji su jako poznati tako mu je uspjeh zagarantiran jer on je vec odavno sebi stvorio temelje na kojima ce gradit nove temelje i vise mu to nije problem… da neko ovak ude u projekt kao prvi web 90% mu je da bi mu propao projekt

Bolje 35k pa riskirati nego 35k pa cekati 10 godina tko ziv a tko mrtav do tada

p.s. stan za 35k eura? Teško ćet to kupiti u RH

Hahahaha smijesan si @lasvegas . Mozes mi samo reci zbog cega ? Znaci kod tebe dolaze u obzir samo .com domene bez crtice ? Nemas ti pojma, frende…

dosta para u svakom slucaju o cemu god da se radi to je velik projekat, dao sam eto primer, za te pare se uzme evo tipa u cg plaza i povratis ih za jedno ljeto ili lokal tako barem mi funkcionisemo ali opet rizik dat toliko za neki sajt sve u svemu svaka cast

Znao je Filip šta radi kad je iskeširao te pare nije se on bezveze zaletio u to.

pa covek je u tom filmu jbg zna verovatno sta radi

Verovatno nije dao poslednjih 35k evra pa da ne moze da rizikuje, u tome je stvar :slight_smile:

1 Like

Hehhe, kako ima velikih igraca, a tu su blizu nas, al ipak daleko :). Svaka cast!

procitaj malo bolje sta sam napisao… info, biz, org nikako, kao i net domene sa crticom. A to ko ima pojma i koliko, to necu ni da komentarisem… :wink: