Kupi prodaj web stranicu

Pošto sam primjetio da prodaja web stranica ne zavrsi dobro barem u 80% slučajeva, to mi je dalo ideju da pokrenem stranicu za kupnju i prodaju vaših web stranica/poslova.

Molim vas postavite vaše stranice da se stranica pokrene Hvala
Prodaja web stranica

Isto sam imao u planu, al odustao jer uletilo nešto drugo :smiley:
Sretno sa site-om :lula:

Hvala nadam se da će biti uspješan

Ima već takvih pokušaja ali sve je ostalo samo na pokušaju.

Ideja je dobra, ali da bi site bio shvaćen ozbiljno trebalo je napraviti bolji dizajn, odabrati bolju domenu i prije startanja site naći bar četiri web stranice koje netko prodaje da se ne starta od totalne nule. Ovo kažem dobronamjerno :slight_smile:

Dizajn ću promjeniti kada prevedem stranicu
Mislim da je domena na mjestu
Ne bojim se za posjetu to ću lako dovući

Znaš kako je teško početi nemogu ja stavljait tuđe stranice

Vjerujem da 95% vlasnika sajtova (webmajstora) zna za ovaj forum. Na ovome forumu svaki tjedan se kreiraju uzmimo 2 teme vezano uz prodaju sajtova.

To znači da ti moraš postići ugled tako da 95% vlasnika sajtova (webmajstora) zna za tvoju stranicu (što nije lak posao). Kada to ostvariš imati ćeš po 2 prijave po tjednu.

Ja se nebi upuštao u takav posao a tu je i uloga posrednika, moguće prijevare koje samo mogu zagorčati čovjekov zivot, nepotrebno.

Sajt nije niti približno gotov za recenziju.

No sretno, bilo bi dobro imati takav jedan sajt.

Stavi jedno deset stranica koje su kao fol već prodane, da izgleda uvjerljivo. Evo možeš napisati moje, najjeftinije net prodano za 1500 eura. :smije:

Kad neko napravi domaci Escrow to cu koristiti.

Možda da ti otvoriš kategoriju na rep.hr.

Kategorija na rep.hr uopće nije loša ideja jedini zajeb je što bi ljudi to iskorištavali kako bi došli do posjeta :slight_smile:

Ideja nije loša, samo što bi za uspjeh trebalo dosta dodatnog truda, a u ovom trenutku to mi nije prioritet.

nije losa ideja

Sa servera kad mi salje potvrdu registracije ide mi direktno u spam folder…

kada kliknem na ovajn veliki baner u headeru kupi prodaj web stranicu odvede me ovdje :

http://www.selltemplate.com/awauctionscript_pr83.html

sredi i to

Upravo to.

Ovaj site mi ne izgleda ozbiljno.

mislio sam da će se naći 5-6 10 osoba na forumu koji će postaviti svoje stranice blogove ili nesto slicno da se stranica pokrene.
Ja neću postavljati tuđe stranice
Zašto stranica nebi bila ozbiljna

Mislim na dizajn.

Definitivno neizgleda ozbiljno pocev od dizajna pa nadalje, ako hoces nesta postici sjedni i lijepo to odradi a ne ovako kao sto je sad …

Pokrenuo web za prodaju-kupnju web stranica i bezuspjesno pokusavam postaviti link tu na webmasterima.
Sve brisu :smile:
Dali mogu ovdje postaviti link na taj web a da ga ne izbrisete?
Hvala!