Kupnja fanova i followera

Zanima me što mislite o kupnji fanova za FB stranice i kupnja followera na Twitteru…
Jer vidim postoje servisi koji nude za 10-20 $/€ nude po nekoliko tisuća fanova/followera.

Dal su to stvarni fanovi/followeri jel netko imao iskustva s takvom kupnjom i od kog ste kupovali?

Upravo se od jučer vrti jedan popularan video na tu temu

Zavisi od puno toga, ali da ti neko ponudi stvarne fanove u veoma kratkom roku, za veoma nisku cijenu je nemoguće odraditi, prije sve jer na tim stranicama za skupljanje fanova minimum 90% su fake profili. Mislim ko bi volio da podijeli/lajkuje hiljade stranica na svoj profil? Još da napomenem da bi ti profil bio ispunjen sa svim mogućim jezicima, zbog toga se koriste fake profili, što znači ako ti je neko like fanpage, 99% NEĆE kliknuti na sviđa mi se, od nekih tvojih narednih objava. Nisam kupovao ni od koga, jer sam sam radio to, imam par hiljada followera koje sam skupio za par sati. Uglavnom odgovor na tvoje pitanje bi bio da su fake, i ne bih ti preporucio kupnju od bilo koga, ko ti garantuje da nisu. Uzalud ćeš baciti novac, pa bar to bilo i 20$. Za te pare imaš hosting(unlimited)/domen godinu dana.

Moj stav o FB lajkovima je sljedeći:
Reklamiranje na FBu se ne isplati iz razloga što post vidi samo 5% ljudi, dok na YTu vaš video vide svi vaši subscriberi i još se vaš video pokazuje drugim ljudima pod preporučene videe bez da plaćate dodatan novac. Uz to još možete biti plaćeni za to što netko gleda vaš video, a koncepcija FBa je totalno drukčija. Vi plaćate da bi netko vidio vašu objavu.

“Nažalost” FB je postao toliko popularan, te barem ja kada nešto tražim na webu, ako naiđem na stranicu koja ima članak o tome što tražim i sa strane vidim FB box da stranica ima malo lajkova, automatski tražim drugu stranicu sa više lajkova jer smatram da ima bolje informacije. Naravno to je možda i krivo.

Zbog toga smatram da kupnja lajkova nije loša, pogotovo onih početnih par tisuća kako bi stranica bila veća, jer između ostalog ljudi će prije lajkati stranicu od 1000 lajkova, nego neku od 40 lajkova.

Dovodim Likes,Followers,za Facebook i Twitter.

Zanima me ako bi više puta objavio isti post da li bi onda taj post vidjeli različiti ljudi svaki puta po objavi ili bi ga vidjeli uvijek isti (ovih 5%)?

Mislim da objavljivanje istog posta, ukoliko prvi put ne dobije dovoljnu angažiranost fanova stranice nema prevelikog smisla. Tako bi bilo vjerojatno i drugog puta kada ga objavite, te bi aktivnost stranice padala… U svakom slučaju bolje je objavljivati jednom dnevno zanimljiv post, nego svakih 5 minuta gluposti koje ljude ne zanimaju, jer tako pada aktivnost stranice i sve manje i manje ljudi vidi postove…

@d1namic Možeš mi se javit trebam te nest :slight_smile:

To je baš dobro objašnjeno, ali nije objasnio još to kako uspjeti generirati prave lajkove. Osim ako je to nemoguće nekako, što sumnjam jer ipak postoje stranice koje stvarno imaju puno aktivnosti ali i dosta lajkova