Kupovanje backlinkova?

Naiso sam na neke stranice koje bi za odredjenu cijenu napravile tisuce backlinkova,sto mislite o tome,jel bi to bilo korisno ili stetno za stranicu koja je jos relativno nova?

Bolje kupi/napravi 10 pravih …

Bas tako. Ja sam uvek za rucno dodavanje linkova, i da znam gde sam i sta sam ostavio.

Pocni polako da pravis svoju bazu linkova gde mozes napraviti backlink. Isplatice ti se.

Kolko sam ja skuzio Backlink je kada netko preko neke druge stranice dodje do tvoje?
Jel sam u pravu ili?

Hm tako nekako :slight_smile:

Malo preciznije: backlink - link na nekom drugom sajtu koji vodi do tvog sajta… :slight_smile:

Svaki dan dodam cca.10-ak linkova na dofollow blogovima/stranicama i to mi oduzme dnevno 30 minuta. Dakle mjesečno nekih 200 backlinkova. Nema potrebe kupovati

Na koji nacin postavis backlink na neciji blog?

Dakle

  1. Na Googlu nađeš popis dofollow blogova/stranica
  2. Odeš na tu stranicu/blog
  3. Komentiraš njegov article i to:
    • pod “Ime” ide tvoj anchor (ili ključna riječ)
  • ostaviš neki svoj mail
  • pod “Web” ide link na tvoj site s tom ključnom riječi (primjer ako ti je anchor “šopska salata” onda ti je url "
    http://.www.Recept.xx/recepti/salate/šopska
    salata

prilikom spamanja budi umjeren i nastoj da komentari budu vezani na/uz članak

ali pročitaj dal možeš ostaviti pod “Ime” svoju ključnu riječ ili baš moraš staviti ime “Božo” :slight_smile:

Poz

Možete postaviti svoje članke sa linkom prema vašoj web stranici.

Ako je moguće da objavljeni sadržaj bude približno Kategoriji.
Možete postaviti članke u Web Kategoriju ako je bilo šta vezano za tu kategoriju.

Link postavite na Ključnu riječ na koju ciljate i koji je vezan za vaš sajt.

Objavu ću ručno potvrditi zbog spam robota.
Ovdje možete oblaviti članak: Linea.

Mislim da je, takodjer, vazno gdje ce ti postaviti te linkove.
Znaci, zelis prodati kolekciju hrvatskih Alan Fordova, nadjes posrednika koji ti garantira soma linkova, pa ti za, npr, 100 eura postavi oglase (linkove) na tisucu japanskih web stranica…platio si mu …ali ces slabo “pazariti”…pa te pitam…od kuda i na koji web (tvoj) zelis da se linka?

Kupi scrapebox, i uzivaj :wink:

Sto je to tocno,jel to nesto za izradu backlinkova?

kakva ste iskustva imali sa scrapebox-om? kako google gleda na to? što to nije malo neprirodno (hrpa linkova u kratkom vremenskom intervalu) ?

pa stvar je u tome da budes uporan, svaki dan udres mali blast i tako malo po malo eto ga na vrhu si :wink: