Kupovina domene preko Sedo, Afternic i sl

Postavio sam txt verificataion ali nisam stavio servere od sedo nego od namesilo jer je tamo domena. Sad cu to sredit.

Verifikovao sam ali mi stoji da nije na prodaju i kad kliknem da uredim izbaci This option cannot be edited as the domain is not listed for sale. To list the domain for sale please update the “For Sale” option within the Sales Setting View.

Ne znam točno što treba napraviti, ali pokušaj to što piše da treba. Ja na svom accountu samo idem na dodavanje nove domene i odradim verifikaciju, pa je domena izlistana na prodaju.

1 Like

Gledam malo .ba domene na Sedo i zapade mi za oko da se prodaje infobar.ba. Djelimicno je popularan portal i vjerujem da imaju posjete u stotinama hiljada.
Kako je moguce da ovaj neki kinez prodaje za $220?

Ja prodajem cloud.ba :cloud: - zarađeno 300$ web hosting affiliate preko interserver sa nje za sad sa glupim landing page-om.

Ne znam, možda nešto propuštam, ali na temelju čega si došao do računica od stotine hiljada posjeta?

Zato sto sam radio s njima, a vidim da je na prodaju i drugi popularan portal kojeg prodaj neki Kinez. Taj portal dnevno ima 250-300 eura zarade od Google reklama (s njima sam takodje radio i gledao statistiku i zaradu).
Vjerujem da bi se kupovina takvih domena tretirala kao kradja i na kraju bi morao vratiti?

Jedno pitanje, posle 11 meseci: na koje sve načine SEDO isplaćuje novac? Samo preko PayPal ili može i nešto drugo?

paypal i bank acc…(20znakova)

1 Like

Hvala na odgovoru!

Da li ovo znači da može na Payoneer?

Naravno, samo uneses Iban

1 Like

Na SEDO postoji više opcija za prodaju domena. Koju odabrati? Sa plaćenim promocijama ili bez?