Kupovina Facebook Stranice

Ako neko može dati približno tačne podatke, znam da to varira od osobe do osobe.

Koliko iznosi cijena jedne facebook stranice :

  1. Koja ima aktivne (not fake) korisnike, koji nisu prikupljani sa addmefast i sličnih stranica. To mi je veoma važno.
  2. Da broji minimalno 5.000 članova.
  3. Da li se ime te stranice može promijeniti?
  4. Da su korisnici (BiH, Srbija, Hrvatska, Crna Gora, Njemačka, USA, Slovenija), samo da nisu neki indijci, arapi, azijci i slični njima. Najbolje bi bilo ako neko ima naš region (BiH, Srbija, Hrvatska)

Otprilike to je to, ako neko ima nekih stranica, neka mi napiše PM, cijenu, pa da se dogovorimo.

Kupovina/prodaja Facebook stranica je zabranjena…
3. Ne može se mjenjati ime FB stranice koja ima preko 200 likeova (bar je tako bilo pred malo…)

Ime stranice se moglo mjenjati prije 3 mj (promjenom proxy postavki). Ne znam kakva je sada situacija :slight_smile:
Ja sam mjenjao imena na stranicama svojim :slight_smile:

@Eldar_Ribic - Sve zavisi kakva je stranica, da li je to stranica za zabavu, kupovinu ,igrice, prodaju, download (npr wallapaper sto je legalan-download)
Znači cijena moze biti od 5€-10€ po hiljadi ukoliko je to neka mala stranica.
A preko 200k-300k je vec drugacija situacija 3€ maximalno po hiljadi.

Reci molim te što se dopgađa ako promijenim ime, tada se mijenja username i URL, jeli gubim one stare prijatelje, ili su se oni (ovo mi je vjerojatnije) sami automatski prebacili i na takvu, izmijenjenu stranicu? :slight_smile:

Samo ime drugacije, ukoliko nisi unosio svoj username moguce da ce ti se promjeniti url :slight_smile:

URL će se primijeniti ako uneseš (nije ga bilo prije) ili promijeniš username.
Mislim; tada - ‘prijatelji’ ti ostaju automatski vjerojatno?
Molim da ovo netko potvrdi ako zna? :slight_smile:
Hvala.

edit:
P.S. Ovo što spominjem gore jako je interesatno, a možda niste znali; kada učinite tako, mijenja se URL a title odnosno naziv pagea ostaje isti. :slight_smile:

Ukoliko ti je bio url https://www.facebook.com/pages/primjer-stranica/126857451707
i promjenis ime u wmforum geek url ce ti ovako izgledati https://www.facebook.com/pages/wmforum-geek/126857451707
A ako si prije promjene imena url promjenio u www.facebook.com/pages/primjerstranice/ url ti ostaje isti, imas pravo 2x da mjenjas username…

Ma jasno je to.
Mene zanima samo da mi netko potvrdi da će; ako se promijeni URL - isti prijatelji ostati? :frowning:
Jer, ipak, ako je drugi URL - (možda) je tada druga i stranica?
Ne bi smjelo. ali… ne bi trebalo ni mijenjati URL-ove? :slight_smile:

Nece bolan, (20 znakova)

Ja sam nedavno promijenio ime stranice koja ima 9000 lajkova.

Fejsbuk to namjerno skriva da svaka budala ih ne zajebava i zloupotrebljava ali ovo je način kako:

  1. Odi na svoj page
  2. Klikni gore “Build audinece”
  3. Klikni “Use Adverts Menager”
  4. Klikni Email Support
  5. Izaberi “Managing your Pages”
  6. Izaberi “Changing my Page’s name”
  7. Izaberi koji Page zelis promijenit
  8. Izaberi koja je tematika Page-a
  9. Unesi tražene podatke
  10. ???
  11. Profit

Međutim dopuštaju promjenu page-a samo jednom, i osobno provjeravaju da ih nebi scamali. Tipa ako imaš facebook page sa slikama golih fitness žena koje su lako generirale velik broj lajkova i onda kada sakupiš ogroman broj followera promijeniš ime i tematiku sa žena na nešto komercijalno…to ne znam hoće li approvat. Ali vrijedi pokušat, meni je uspjelo. Tamo dopuštaju i merge/spajanje više stranica u jednu itd.

1 Like

Korak 4. mi nije jasan. Nigdje mi ne piše Email Support? :S

Zanimljivo, meni nema toga :stuck_out_tongue: Al svejedno hvala! :slight_smile:

Ja sam par puta uplatio facebook advertising, pa je moguće da omogućavaju to samo za stranice koje su poslovale sa njima jer su ipak mušterije. Ali poanta je da imaš tu opciju, pa ne samo nju nego i za merganje više stranica u jednu.

Netko je gore upitao za url, i promjena url-a ne utjeće na fan bazu i sve dosadašnje objave i to…ništa se ne gubi.

Evo ovdje službenih uputa, ali meni naravno ni to ne radi. Moguce da je u pitanju to sto Opica kaze, nisam nikada placao za advertising pa mozda zato ne mogu

https://www.facebook.com/help/271607792873806

Taj link, tj ta “metoda” ne radi…kada se na taj način mjenja izbacuje 404 page not found. Naravno to je namjerno…facebook vas želi natjerat da plačate, i kao takve mušterije imate pravo tražiti dodatne stvari tipa promjene, imena, merganje koje zahtjevaju odradu od strane njihovih djelatnika.

Uglavnom ovo što sam ja napisao je jedini način na koji to može proraditi (sada barem) i koji radi jer sam ga ja koristio u više navrata.

https://www.buzzfeednews.com/article/craigsilverman/facebook-subscription-trap-free-trial-scam-ads-inc

Since 2016, Ads Inc. and black hat marketers working with the company have spent more than $50 million placing ads on Facebook through thousands of rented accounts. BuzzFeed News also uncovered how Ads Inc. utilized overseas workers in the Philippines to manage its account rentals and legions of associated Facebook pages, and built up a network of stay-at-home moms in the US to recruit friends and family members to rent their accounts.

Nema potrebe za ovakvim postovima na stranim jezicima, pogotovo u dijelu koji vi sastavljate, odnosno uređujete. :neutral_face:
Uvjeren sam da biste djelovali još mudrije (ako to želite) kad biste i preveli taj dio texta. Hvala na razumijevanju i tome što ćemo naš Forum napraviti još bližim webmajstorima. :blush:
Mod. :o: