Kupovina instagram profila

Hocu da pokrenem jedan instagram profil, ali mi za start treba nekih 7-10k pratilaca, pa bih da kupim ali pojma nemam na sta da obratim paznju i koliko $ uopste vredi takav profil
Evo za 10 min guglanja sam bas svasta video, od profila sa 5k pratilaca za cenu od 100e pa do profila od 30k pratilaca za 1200e, mislim da neki prepumpaju cenu, ali opet kazem nemam blage veze kako idu cene

Znaci meni ne treba nista posebno, bitno mi je da su ljudi sa balkana i ako je ikako moguce da je pretezno muska populacija, sa 7-10k pratilaca…
Koliko eur vredi takav profil i gde bih mogao da ga nadjem?

2 Likeova

Mozes baciti pogled na ovaj Forum, ali moja preporuka ti je da gradis od 0 profil. Ima puno tema na ovom forumu za pokrecanje Instagram profila od nule. :slight_smile:

Mogu ti ja prrodati preaktivan profil sa 17k cijena 250e muska populacija.

1 Like

@limenka2017 to je po meni realna cena ako je tvoja rec preaktivan u pravom smislu. Svi ocekuju da ce im neko pokloniti profile koji se vremenom gradjeni da bi bili aktivni i sve ostalo. :slight_smile:

2 Likeova

Ili od preko 60k za 500 e proberi

1 Like

Evo ja se bavim vec neke tri godine instagramom, profili tj stranice. Po meni, najvažnija ti je aktivnost. Ono što treba da obratiš pažnju jeste da li je profil otključan ili zaključan i također i tako provjeriti aktivnost. Evo recimo kod mene je jedan profil otključan od samog početka i aktivnost mi je super, broji skoro 30k ljudi, čim zaključam gubi se ta aktivnost lajkova, šerovanja itd. O čemu se radi. Kada mi je otključan ljudima izlazi tamo na pretraživanja moje slike, story i sl, kada ljudi šalju moje objave nekom mogu pogledati bez da me zaprate i tako raste, dok je to već manje sa zaključanim profilima (po mom mišljenju). Ali, također imam profil oko 6k, zaključao sam ga i želim da ostane zaključan i da ga tako izgradim i ide mi super, lijepa mi je aktivnost za broj pratitelja, story pregledi zadovoljan. Ja bih ti preporučio da kreneš od nule i gradiš publiku i kontent kakav želiš. Ako kupiš profil, mijenjaš ime, kontet sigurno ti ode 1-2k ljudi, to je minimum. Ako ti šta treba još pomoći javi mi se :slight_smile:

Javi mi se u PP da popricamo, sve detaljno, od a do ž :smiley:

Nije account na prodaju al da ne otvaram novu temu zanima me sto mislite o napretku moje stranice iz analitike. Pokrenut prije nekih 30, 35 dana. 1 ili dvije objave dnevno. 1400 pratitelja, oko 300 do 700 lajkova po slici i nekih 5 do 20 komentara, zavisi od posta.

Vec sam imao par ponuda za reklamu i reklamu proizvoda ali sam sve odbio jer sam ovo pokrenuo jer me to zanima pa bi uskoro i web isao za to. Ali pomalo, ima vremena. Bitno mi je samo ovo podignuti kako spada.

Zanima me vase misljenje. Hvala i lp

bok,

dali je dovoljno ići samo s objavama ili još nekaj trebam dodatno napraviti ?
jer dobijem dosta like-ova po objavi, ali ne toliko pratitelja.

hvala