Kupovina kursa na Udemy

Pozdrav ekipa.
Htio bih da kupim jedan od kurseva na udemy vezan za HTML, CSS, JavaScript, medjutim vidim da su oni oko nekih 80$+.

Da li ima neko zainteresovan da kupimo zajedno kurs? Podijelimo iznos i kupimo kurs taj ako je jos neko zainteresovan za izučavanje i učenje Front-End Web Developmenta.

Nemoj nikad da placas punu cenu na udemy, nadji kupon i platices oko 11$
Btw. Koliko se secam svaki novi korisnik kad kupuje prvi kurs na acc ima tu promociju od 90% popusta…

Ne mogu da nadjem tu promociju gdje daju 90% popusta… Baš bi mi dobro došla

Izguglaj ima dosta sajtova za kupone, naci ces neki koji radi sigurno
Btw. Baci pogled na kurseve od Jonas Schmedtmann-a, jako su kvalitetni i odlicni za pocetnike

Vidim ovaj kurs je oznacen kao bestseller, sta mislis da li je kvalitetan?

https://www.udemy.com/course/the-complete-web-development-bootcamp/

Deluje mi ok, ali moras da znas da je kurs samo uvod, moraces da se potrudis i da radis nakon njega, jer dok radis najvise ucis a kurs ce ti dati dobre osnove i olaksati ceo proces (ako planiras da se zaposlis)

Vec poprilicno znam HTML i CSS, počeo sam i JS da učim ali vidim da mi treba neko ko baš detaljno objasni, pokaže na primjerima i baš svaki segment prolazi…

Znam kreirati staticne web stranice i odraditi responsive na njima, sad bih eto da pređem na JS tako da je to vec malo zahtjevnije od HTML i CSS-a pa sam se odlucio da kupim neki kurs na Udemy, kazu da su najbolji i nadam se da necu pogrijesiti.

Ja trenutno prolazim kroz ovaj
The Complete JavaScript Course 2022: From Zero to Expert!
Iskusniji developeri su mi preporucili, jedan od najbolji kurseva za JS… Bukvalno svaki deo JS-a objasnjava, nece se desiti da bilo sta izostavi
To je moja preporuka, pa sad izaberi koji hoces, neces pogresiti ako izaberes i onaj iznad sto si linkovao, srecno i ne odustaj :smiley:

Bitno je da “sazvacem” to malo, po ovoj cijeni od 13$ kako sam nasao kupon ne zalim kupit kasnije jos jedan kurs…
Ja svakako malo sporije ovo sve prelazim zbog stalnog posla koji nema veze sa programiranjem.

Ubaciš kurs u košaricu i pričekaš par dana, Udemy će ti sam ponuditi popust.

1 Like

Dok ti se krčka kurs u korpi, idi redom ove playlist-e:

Docs.

Hvala svima, od velike ste pomoci