Kupovina preko amazona

zanima me kupuje li iko preko amazona?

Ja znam ponekada kupiti preko Amazona. A i znam dosta ljudi koji su znali kupiti preko Amazona.

Kupujem preko Amazona najmanje jednom u mjesecu, ne za sebe, ali kupujem :slight_smile:

a moze li da napravimo neki dogovor, svi sto oce nesta kupiti na amazonu odu preko mog linka tamo i dijelimo pola pola
vas nista ne kosta a ja i vi dobijemo neku paru. samo mi kazete sta ocete da kupite ja ubacim link tog proizvoda na blog i preko njega kupite taj proizvod
mislim da sam pametno to smislio, naravno svi mogu sami napravit ovo i tako zaradjivat

Eh, kako nisam pogodio…

Znao sam da je nešto i nije mi vrag dao mira, morao sam ići pipkati. :slight_smile: Koji si ti psiholog.

sta ne valja? ideja je ok, nikom ne steti, samo koristi

Ma, ništa. Samo kako fino prezentiraš - tempirano. :wink:

pa nemam sta prezentirat ako niko ne kupuje nista.

I sta zaradit ćeš 4 % po proizvodu? :slight_smile: Nek imaš dvije prodaje mjesečno po 100 $ = 4$ x 2 = 8 $ = znači tebi 4 $ i 4 $ kupcu. Nakon 13 mejseci češ napokon dobit isplatu :smiley:

pa nije ovo jedini forum. cilj je da sve prodaje u bivsu yu idu preko mog bloga

A to vec da. Mislim da su ti očekivanja zaista realna. Čak bi trebo probat nešto sa Amazonom sredit da zabranjuje prodaju u HR/SRB/BIH ukoliko neide preko tvojeg bloga.

Ma znam da nema ništa od toga jer je narod takav da ne bi nekom (i sebi) utjerao paru u džep pa taman ga ništa ne koštalo jer ne može sam sebi odgovorit na pitanje zašto bi to učinio. Napravio sam blog na engleskom o jednom propizvodu i natrpao sam amazonovih reklama pa ću pokušat tako zarađivat pošto vidim da od saradnje nema ništa.

Banovace ti nalog zbog velikog procenta kupovine. Morao bi da nabiješ još masu klikova. Kad sam zadnji put proveravao, Amazon je za Srbiju slao knjige i diskove, idem sad da vidim dal nisu šta menjali.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja