Kupovina racuna preko neta

Trebao bi kupiti Instagram racun za vece novce. Ima li tko savjet kako to uciniti sto bezbolnije i sigurnije za mene i prodavaca. Znam za Escrow ali imaju veliki fee. Ne znam kako hendlat to preko PayPala

Ako su veći novci ne žali fee.

nisu jako veliki, do 1000$

Nije bitno koliko je, ako ti je 1000$ sitno onda idi na povjerenje da ne platis dodatnih 10$ bubam. Ako ti treba mjesec dana da zaeadis 1000$ onda pregrmi fee

Jeli tako?

Ovisi od koga kupujes ako je to neki anonimac, zguuglaj ga, napravi profile check i sve ce ti biti jasno.

Recimo meni je jedan klijent iz UK uplatio slicnu lovu bez pogovora. Bez pogovora jer moj nickname je brand. Odnosno zna da ce dobiti ono sto mu treba ili cu mu vratiti novce.

E sad ako je takav slucaj s tvojom osobom onda nemas problema, cak mislim da imas preko paypala da mozes traziti refund, samo moras onda p’latiti robu, pa ako ti ne dade instagram onda napravis refund.

Kod instagrama mora ti dati i email, pa da ti kasnije ne resetira password i opet ga preuzme. Ili ako se moze email mjenjat moras ga odmah zamjeniti za svoj email.

Mislio sam preko PayPala definitivno samo sam mislio ako ima neki dodantni način zaštite tipa ugovor po kojem paypal može odrediti ukoliko netko ne održi ono što je napisano

Druze, sto se Paypala tice-ja sam skoro imao situaciju da mi jedan Indijac nije odradio stvar kako je dogovoreno. Polovinu iznosa sam platio unapred i kada sam vidio da me valja, trazio povrat uplacenog novca. On je odbio i pokrenut je proces u PP resolution centru. Meni je bilo dovoljno samo uslikati nas chat preko gmaila i poslao sam sve gde se vidi da je on obecao nesto sto nije u stanju napraviti, rekao da mu treba 5 dana a razvuklo se mesecima… Uglanom, Paypal donese odluku u moju korist i sredstva su mi vracena. Oni to odrade za par dana i stvarno su korektni sto se toga tice-ne dozvoljavaju prevare i malverzacije.

2 Likeova

Baš sam tako i ja povukao svoj novac. Ako imaš dokaze paypal riješi stvar bez ikakvih problema. Stvar je samo to da se precizno dogovoris šta točno plaćaš da se kasnije ne dovedes u situaciju da objašnjavate šta je koji od vas mislio…

I ja sam preko goods and services išao na PayPal i dobro je prošlo