Kupujem amazon affiliate site

Kupujem amazon affiliate site sa zaradom i organskom posjetom.

Prihvaćam:

  • zarada minimalno 50$/mj
  • Organski promet(!)
  • multi-niche site ili široke niche gdje se može puno toga napisati a da se prati glavna tema.

Ne prihvaćam:

  • preuske niche koje nemaju perspektivu za širenje sitea
  • visoki spam score na domeni
  • promet sa društvenih mreža

Dodatno vrednujem:

  • visoki autoritet domene, brand name domene
  • sajtovi sa više od 70% prometa iz SADa
  • visoka perspektiva za napredak sitea
  • moderan dizajn sitea

Budžet: 4500$ (30 000 kn)

Imam jedan, al moras da povecas budzet na 30k$ :stuck_out_tongue:

Ma ajde ne budi pizajzla, prebaci u kune :roll_eyes::joy:

1 Like

neću da ti se userem na post, i ja tražim nešto slično (kupnju uhodanog sajta sa zaradom)

gledam na Flippi neko vrijeme, ali ne nalazim nešto što je “meni osobno” primamljivo.

A i doduše dosta su precijenjeni prodavači tamo

1 Like

Ima nesto slicno flippi da mogu naci facebook IA racun?

Evo ja imam dva sajta namenska radjena ali niko nista nije radio :stuck_out_tongue:

2 x 50 eura domeni hosting jos pola godine placeno

zarada NULA rad na njima NULA :stuck_out_tongue:

http://decijeigre.com/

http://things-for-kids.info/

samo oba zajedno na shared hostingu su istom,

1 Like

Praćenje tematike oglasa isto NULA hahah :joy::sweat_smile:

Jel ti Davor radio ove sajtove?

2 Likeova

To su oni za 50 eura sta on radi i upozna ljude. Da mi ovako nesto netko dostavi ja bi mu platio 50 eura samo da izbrise to sa hosta.

1 Like

Cula zaba da se konji potkivaju pa hoce i ona…

1 Like
oftopik

Ja ko cesci prodavac no kupac mislim da su sajtovi potcjenjeni odje. Neke cifre koje ce se realno dobit na flipi odje je besmisleno trazit.

Jbg ne mogu svi znati kao ti…JA JA JA ,sajt kao i svaki drugi,da neko udje na njega ko bi pisao tekstove i recenzije isto bi zaradio neku lovu,kao da onoga koji kupuje nesto BOLE K…C kako sajt izgleda ako ga vodi do dobre informacije,
Previse se Vi pravite pametni sa sajtovima od par hilajda eura :stuck_out_tongue: a milione sajtova podignuti na WP sa besplatnom temom isto rade POSAO…

Ali kada je neko nabedjen da je samo on JA JA JA a sve ostalo su glupani tu nema pomoci

Da li si svestan da si upravo ovime sam sebe opisao? :smiley:
Nego razumem ja tebe, u titovo vreme su se drugacije radili sajtovi, zato je to ovako ispalo.

1 Like

Ma sve oki meni je ovaj mesec dosadno nisam otisao na more ,a bazene bas ne volim…pa onda sedim na netu i pisem i smejem se,sto neki kazu UBIJAM VREME.
nekada jednostavno covek mora ubiti vreme,

A nikada nisam pisao da sam ja neki ZNALAC bilo cega ,samo steta je Vama nabedjenima da ste naj i u pravu objasnjavati bilo sta…

I uvek stojim iza te tvrdnje ako odem na sajt staticki za apartmane gde na prvoj stranici vidim objjekat kontakte telefone i malo opisa…ODMAH ZNAM SVE
TAKAV sajt kosta 30 eura :stuck_out_tongue: i nikavi 1000 eura za sajt nece meni niti obicnog posetica dati bolje i tacnije ili brze informacije

ZATO mi je pun K…C strucnjaka :stuck_out_tongue:

Ja i dalje kupujem site iz oglasa :face_with_monocle:

6 Likeova

Malo si pobrkao loncice, prvo ne radim sajtove za klijente, ne naplacujem nikom nista, ono sto ja radim prodaje se onoliko koliko zaradjuje.
A drugo, ja nigde nisam rekao da sam bilo kakav strucnjak, cak smatram da je moje znanje ispod proseka za oblasti koje radim. Tako da si opet pobrkao loncice kao po obicaju. Interesantno mi je kako ti i tvoje generacije ste isti. Imam jednog koji je tu negde tvoja generacija, i jbt isto kao sa tobom, ne vredi da se prica. Bulazni i pametuje non stop isto kao ti. Svu pamet sveta popio isto kao ti. Valjda kad covek omatori prolupa sta znam, ono videcu kad omatorim (ako Bog da).

@s.perkovic imam za tebe jedan starter sajt, mrzi me da cekam da se probudi. Saljem ti poruku.

1 Like

ma naravno.

ja pričam iz Hrvatske perspektive i našeg hrv. standarda.
Koji nije toliko loš i dosta je napredovao zadnjih godina, ali i dalje je daleko od nekih zemalja pa se nekad i po tome može vidjeti na Flippi “tko prodaje” i odakle taj dolazi (i odakle je najviše zainteresiranih kupaca)

jesi pronalazio nešto slično na Flippi?

ja gledam neko vrijeme (malo zbog Covida mi žao trošit ušteđevinu pa sam oprezan)

generalno tražim već uhodane sajtove (ne mora biti affiliate site) sa zaradom da je barem 400-500€ mjesečno profita

Imam ja sajt koji je na 1000$ mesecno, prodajem ga za 30k ako si zainteresovan javi.

oftopik

Al prodavca ne interesuje odakle je ko. Neki sajtovi koji se odje ne mogu prodat za 3k na flipi mogu otic za 5k.