Kupujem članove za online dating društvenu mrežu (balkan)

Napravio sam site kao neku probu, društvena mreža za upoznavanje.
Obzirom da se dating sajtovi ne smiju reklamirati na FB, a Google je poprilično skup… Potreban mi je netko tko može na bilo koji način (fb grupe, profili, stranice, portali itd.) skupljati nove članove na moj site.

Plaćam po dogovoru (preferiram plaćanje po novoregistriranom članu).

Instagram od 20,3k pratitelja može li šta pomoći? Također imam tri manja po 1k, te facebok stranicu 4,5k.
Ako ti nešto odgovara od ponude možeš se javiti.

Barem ti to danas nije problem napraviti, ili kupi zenske fejk profile ili težim putem napravi 10ak fejk profila zenskih sa napucanim sisama i follow for follow metoda u par dana mozes 2-3k siguran sam :slight_smile:

1 Like

I što će time postići? Dobit će mrežu za upoznavanje pede*a jer će mu se samo muškarci učlanjivat :smiley: a da i ne pričam o tome kako će se brzinom svjetlosti isčlanjivati ovi hetero mužjaci kada skuže da nema stvarnih žena da kontakt.

Ugl. nema tu sreće ni ako će raditi na ovaj fejk način (osim ako ne želi stavrno imat bisex/homo mrežu), ni ako će regularnim putem jer je žene jako, jako teško privući na takve nove sajtove/mreže.

Pišem iz osobnog iskustva jer sam i sam prije x godina pokušao pokrenuti tako nešto. Žao mi i vremena i truda uloženog u to.