Kupujem sajtove bez posjete i sadrzajem u skladu sa Adsense

Kupujem sajtove bez posjete.

Bitno je da imaju sadrzaj u skladu sa Adsense pravilnikom. Da nisu banovani na Adsense.

Pozeljno da su stariji.

Ponude sa cijenom na PM.

Imaces ih redovno ako ti njih dobro placas.

Sta, ne razumijem odgovor?

Edit za ostale:
Zaboravio sam napomenuti da me zanimaju samo sajtovi i blogovi na engleskom jeziku.

Nisam ni ja dobro skužio opasku. Samo da spomenem, kolegi sam unazad 5-6 godina prodao neke sajtove. Nikada nikakvih problema. Samo pohvale sa moje strane.

Pa ako treba da se prave jos takvi sajtovi mozemo se dogovoriti.To sam hteo reci u gornjem komentaru.

koliko za sajt s odobrenim adsensom (nebitna starost, posjeta i sl)

Ne znam nisam to nikad radio ali video sam ovaj oglas pa pomislio da napravim sajt ubacim tekst i ko hoce kupi.

ajd napravi da adsense odobri pa onda daj cijenu

A cuj to i ja napravim. Mene zanima da sajt ima nesto, ili da ima zaradu, ili da je star ali nema zaradu pa je jeftin, ili moze i mladji ali da domena ima fin backlink profil. Ili da nema nista od tog ali da mi je ideja sajta dobra pa da mislim da ja tu mogu nesto.

Ako samo kupis domenu, stavis Wordpress i 50 AI clanaka to mi ne vrijedi nesto.

Ne mora biti odobren za Adsense, bitno je da nije nekad tamo banovan i da je sadrzaj family friendly.

Kakva korist od tog kad opet mora proci odobrenje i na tvom nalogu?

1 Like

Mislio sam da takve sajtove hoces ako ne onda nista.

Pa ne vredi,vidis da mora biti i malo stariji imati i backlinkoveā€¦tako nije napisano u pocetnom postu ali ajde dobro.

Na pocetnom napisanom postu je pozeljno da budu stariji,u skladu sa adsense pravilima i da nisu banovani na adsense a novi post je da budu stariji i/ili da imaju

Mora i ideja da se potrefi i trebam da citam misliā€¦ja odustajem.

veca sansa da prodje i kod mene

Ne znam koliko si u ovom poslu ali nije ideja da ljudi meni ciljano prave sajtove. Znaci ideja je imas sajt napravljen o npr ljubimcima i napravio si ga nekad 2014. Sajt taman krenuo i popio recimo penal ili nije nikad krenuo i ti vec 10 godina imas sajt koji zaradjuje mizeriju i nemas vise volje da ga pipnes.

Takve sajtove kupujem. Otpisane projekte, poluzavrsene projekte, prve macice i crne ovce.

Gdje je neko upucao masu vremena i para i skonto da nema nista i hoce da izvuce nesto daj sta das.

Mogu i sajtovi sa zaradom ali nisam trenutno pri budzetu kao pretprosle godine pa bih preskocio skupe sajtove.

Znaci ako imas starih sajtova ponudis, ako mi pase ja prihvatim cijenu ili dam kontra ponudu. Tako da ako nemas starih sajtova nemas sta ni citati misliā€¦

3 Likeova

Razumem sad sta si hteo,nisam na pocetku razumeo,imam starije sajtove koje imaju mizernu zaradu ali mi sluze kao backlinkovi.
To mi je bolje ikakvi backlinkovi nego nikakvi.