KUPUJEM Strane i domaće sajtove sa posetom

KUPUJEM Strane i domaće sajtove sa posetom. Minimalna poseta 100+ dnevno. Sve uglavnom dolazi u obzir osim igrica.

Ponude šaljite porukom.

BUMP. Šaljite nešto dobro ako imate za prodaju, može i sa velikom posetom. Sve tematike mogu sem igrica i piraterije.

BUMp, i dalje aktuelno, šaljite šta imate za prodaju da je dobro, oko cene se možemo dogovoriti.

pogledaj na mom prof zadnju objavu

BUMP. Šaljite u poruci ako imate nešto iole okej a mogli bi prodati. Verovatno mogu ponuditi pristojnu i realnu cenu, tako da slobodno pošaljite.

Kupujem websajtove sa posetom. Mogu doći u obzir sajtovi na svim jezicima. Takodje većina tematika dolazi u obzir.

Ponudite šta imate u privatnoj poruci pa vam javim da li sam zainteresovan. Budžet nije ograničen.

BUMP. Ako imate neki sajt sa dobrom posetom a da se razmišljate da ga možda prodate, možete mi ponuditi u poruci pa vam javim da li sam zainteresovan.

BUMP. I dalje aktuelno. Javite se privatnom porukom ako imate neki sajt sa posetom da bi prodali, dobro plaćam ako mi sajt bude odgovarao.

BUMP. I dalje aktuelno. Šaljite šta bi prodali pa se dogovorimo.

BUMP. I dalje aktuelno. Šaljite šta bi prodali pa se dogovorimo oko detalja.

Nudite šta imate sa posetom pa se dogovorimo.

I dalje aktuelno. ako neko nekim čudom prodaje neki sajt sa posetom, pošaljite poruku sa ponudom.