KUPUJEM Strane i domaće sajtove sa posetom

KUPUJEM Strane i domaće sajtove sa posetom. Minimalna poseta 100+ dnevno. Sve uglavnom dolazi u obzir osim igrica.

Ponude šaljite porukom.

BUMP. Šaljite nešto dobro ako imate za prodaju, može i sa velikom posetom. Sve tematike mogu sem igrica i piraterije.

BUMp, i dalje aktuelno, šaljite šta imate za prodaju da je dobro, oko cene se možemo dogovoriti.

pogledaj na mom prof zadnju objavu

BUMP. Šaljite u poruci ako imate nešto iole okej a mogli bi prodati. Verovatno mogu ponuditi pristojnu i realnu cenu, tako da slobodno pošaljite.

Kupujem websajtove sa posetom. Mogu doći u obzir sajtovi na svim jezicima. Takodje većina tematika dolazi u obzir.

Ponudite šta imate u privatnoj poruci pa vam javim da li sam zainteresovan. Budžet nije ograničen.

BUMP. Ako imate neki sajt sa dobrom posetom a da se razmišljate da ga možda prodate, možete mi ponuditi u poruci pa vam javim da li sam zainteresovan.

BUMP. I dalje aktuelno. Javite se privatnom porukom ako imate neki sajt sa posetom da bi prodali, dobro plaćam ako mi sajt bude odgovarao.

BUMP. I dalje aktuelno. Šaljite šta bi prodali pa se dogovorimo.

BUMP. I dalje aktuelno. Šaljite šta bi prodali pa se dogovorimo oko detalja.

Nudite šta imate sa posetom pa se dogovorimo.

I dalje aktuelno. ako neko nekim čudom prodaje neki sajt sa posetom, pošaljite poruku sa ponudom.

BUMp. Aktuelno i dalje.

BUMP. Dajte neki sajt sa posetom, ponudite na prodaju, može se dogovoriti dobra cena.

Jedino me ne zanimaju sajtovi sa igricama, adult i piraterija. Sve ostalo može :slight_smile:

I dalje aktuelno. Šaljite ako imate neki sajt sa dobrom posetom da bi prodali. Sve sem igrica, adult i piraterije me zanima. Minimum je da ima 200-300 poseta dnevno, što više to bolje. Dobro plaćam. Ponude šaljite u porukama.

BUMP. Aktuelno i dalje, pa šaljite šta imate, ako mi bude odgovaralo, dogovorimo se oko cene.

BUMP. Ponovo aktivno. Kupujem razne domaće i strane sajtove koji imaju bar 200-300 poseta dnevno sa pretrage. Sve tematike sajta dolaze u obzir osim adulta, online filmova i igrica.

Šaljite u poruci ako imate nešto za prodaju, ako je sajt stabilan, dobro plaćam.

1 Like

Opet aktuelno. Kupujem domace i strane sajtove sa posetom. Affiliate me uglavnom ne zanima, najvise bi me zanimali klasicni sajtovi sa adsense i slicno. Pa ponudite u poruci sta imate, dobro placam.

Mogu doći u obzir i youtube kanali ili eventualno instagram profili. Ali prvenstvo ako imate neke sajtove sa posetom, a da razmišljate prodati, pošaljite ponudu. Ako mi se svidi sajt, mogu ponuditi dobru cenu.

BUMP da ne otvaram novu temu

Kupujem sajtove sa zaradom, mogu biti na bilo kom jeziku. Budžet nije ograničen pa možete nuditi i skuplje sajtove.

Poseta treba biti većinom organska mada može i neki drugi izvor ako je jako stabilan i siguran.