Kupujem stranice filmova sa prevodom

Da li ima neko da prodaje stranice vezane za filmove ili crtane, radim na nekom projektu www.popcorn.rs za jednog klijenta pa ga zanimaju stranice toga tipa, stranice bez zarade. Eto ukoliko neko ima nesto nek salje na pm

@Dejo_Fot ima ali sa zaradom, skoro je objavljivao prodaju…

@Sceko Ne vezano za temu, u Edge-u ne može da se pusti nijedan video

verovatno, pa ti predji kao svi mi ostali na chrome i mozillu

Aha, nadam se da tvoja klijentela zna da dobija sajtove koji su funkcionalni samo za mozila i chrome korisnike :smiley: :telescope::necktie:

A znas li koji postotak ljudi koristi edge ?

Aha, epa ajde onda da se rade sajtovi samo za chrome i nijedan drugi pretraživač :smiley:
Nije bitno koliko korisnika Edge ima, bitna je politika firme i njen odnos prema klijentima. Uopšte nije teško da se doda još jedan css fajl i < if IE… A ovo, ja sam se smejao kad sam video odgovor da pređem na drugi browser samo zbog njegovog sajta :smiley:

Mozes se ti smijat kolko oces,ali 90 posto ljudi koristi ili chrome ili firefox. Ostalih 10 posto koristi edge,operu i slicne egzotike. Ja takodjer imam stranicu s online filmovima i ne pada mi na pamet da ju prilagodjavam za edge. Ko hoce neka gleda kod mene filmove, ko nece nek ide dalje.

bicu kratak jer sam sa mob ja jesam citao razne glupost, al ovakvu nisam odavno. kao sto vidis sajt je prilagodjen i za edge i sve ostale pretrazivace. kakve veze ima css fajl sa embed kodom? procitaj sta ti pise kad pokusas da pokrenes snimak jer i mi imamo instaliran edge. tako da ne filozofiraj mnogo, vec ako ti ne odgovara picis na sajt koji ce ti pruzit snimak koji mozes sa njim da ocitas.

samo da kazem da pokrece i sa lg tv-a sa njegovog internog browsera. posle otvaranja neke reklame naravno:) dobar posao i dizajn sceko.

mora te reklame govnave instaliraj Adblock Plus ako imas mogucnost da ti to ne iskace. Danas odradih zanrove, i ko se registruje ima da pravi svoju listu filmova koje moze gledati posle ili ih drzat kao omiljene.

ovo sam drugu na tv pokazao i on mi zahvalio :smile: ne moze adblock na lg tv :smile: samo me zanima posto je pre bilo da na naslovnoj kako skrolam filmovi se listaju, a toga sada nema. stoji tri ili cetiri reda i to je to?

I dalje se listaju infinity skroll

Meni na firefoxu stoje 3 reda, nema infinity scrolla http://puu.sh/mg60q.jpg

Sad sam provjerio i sa telefona radi normalno

cudno, evo sad i meni radi, maloprije nije

koliko placas za stranice za filmovi

imam i ja jedan viska sajt