Kupujem website - zarada 8-25 EUR

Ja cu za 400 :smiley:

(20znakova)

Hvala dečki na zainteresiranosti, no ništa od toga više.
Odustao sam od prodaje i moja tema je zaključana. Dobio sam za tri linka koja sam postavio na web više nego što sam tražio za domenu i članke.
To me natjeralo da poradim više na sajtu pa ću tako nadopunjavati ga novim materijalima.
(Izvinjavam se OP-u što sam bio malo offtopic).

Bolje ti je da se kloniš biznisa.
Prvo iz razloga što nikako nije pametno prodati nešto za 100eur što će ti uprihodit 100eur za 2.5 mjeseca.
Drugo, iz razloga što nisi bio sposoban naći kupca za tako bezobrazno dobru ponudu.

Sry na iskrenoj opservaciji.

Meni se ta ponuda čini predobra da bi bila istinita. :sunglasses:

Mislim da bi ta ponuda otišla u roku odmah!

@ Bozoou_stil_here
Iskrenost je vrlina i dobro je čuti tuđe mišljenje ali eto nismo svi sposobni za biznis i trgovanje :slight_smile:

@ trnac
Možda, što bi tek rekao na to da sam prodavao “hrpu” članaka za 1-1,5 € po komadu. Ova ponuda će oko Nove Godine biti opet aktualna, pa eto javi se.

@ dadodd Šteta što se nisi javio (Prodajem domenu ic-ims .com)
No ionako sada nema veze. Bila je određena situacija zbog koje sam želio prodati a sada je sasvim druga situacija, pa neka web pliva internet prostranstvima :slight_smile:

Šteta… da si samo promjenio naziv u " prodajem web sa zaradom IT niša" i stavio neko ss statistike vjerujem da bi otišli odmah…ovako ja nisam ni gledao jer nisam zainteresiran za domene…a vjerujem i većina možda iz sličnog razloga