Kursor pokazuje da radi neki proces, ne mogu otkriti koji je

Kursor mi stalno pokazuje da radi neki proces. Racunar mi se restartovao 2-3 puta. Moram priznat sam prije pojava ovih opicio jedan srpski restart kad mi je blokirao racunar. Sta da cinim? sta moze biti problem? Iskenirao sam ga antivirusom i jos nekim cudom protiv tijeh govana. sta je problem zna li ko?

fala vi na pomoci

Tu ti samo psiholog moze pomoci preporucio bi ti ovog

fala za link
ali ozbiljno pitam i godila bi mi pomoc
kad se salimo salimo se kad radimo radimo.
Sta se desava sa kompom zna li ko?

Što ne surfaš ti preko moba ? :slight_smile:

CIA

evo me doma pa mi malo preglednije na racunaru.
Zna li iko sto mi je pored kursora vazda pjescani sat ili ne zna?

Pa pogledaj koji su ti procesi dignuti. Restart može biti preopterećenje ram-a.

novi OS=odgovor :smiley:

evo slike sa procesima

http://www4.slikomat.com/11/0620/3mj-bez-na.jpg

zar niko ne zna nista sta bi moglo biti uzrok??

kao prvo jel radiš defragmentaciju diska?, imaš li, i koji servis pack, koristiš li legalan windows i update, koji antivirusni imaš itd.
Problem može biti svašta, najveći problem će ti biti tražiti problem.
Rješenje reinstaliraj windozu i prilikom instalacije ako postoji koji hardwareski problem instalacija će stat.
Jel imaš kakve usb uređaje da štekaju, a da su priključeni.
Tipkovnica jel 100% u redu, da nije koji gumb ‘crko’.
Probaj iskjlučit’ win update.
Napravi provjeru diska.

[quote=“Ognjenpet”]evo slike sa procesima

http://www4.slikomat.com/11/0620/3mj-bez-na.jpg
[/quote]
Ne vidin ja ode ništa, presitno mi je. I neznan kako windows radi.

[color=green]Pročitaj još jednom pravila foruma, posebno vezano uz imenovanje tema, kao i stavljanje tema u prave podforume. Vrlo je razvidno da naslov “Pomagajte” i forum “Birtija” nikako nisu u skladu s pravilima, pa niti uobičajenim forumskim bontonom. Zahvaljujem ako ćeš ubuduće pripaziti na ovo.[/color]

Tko zna što ti radi komp. Imaš na net stranicu koja objašnjava procese pa opgledaj za svaki što je i ako ga nema ili ti je pod rubrikom virusi onda znaš da je on kriv. A sad dal je tebi taj pješčani sat cijelo vrijeme radio ti išta ili ne ? A možda ti je netko čeprko po kompu i zamjenio uobičajnu strjelicu sa tom s satom, pa si i to pogledaj.

Re: Perpetual Busy Cursor
GOT IT!

As with all these things, the solution was annoyingly simple.

In my .gtk-bookmarks file (in the home folder) I had a folder listed which was on a remote machine and was no longer available. Removing this entry solved the problem.

eg. Contents of my .gtk-bookmarks file
Re: Perpetual Busy Cursor
GOT IT!

As with all these things, the solution was annoyingly simple.

In my .gtk-bookmarks file (in the home folder) I had a folder listed which was on a remote machine and was no longer available. Removing this entry solved the problem.

eg. Contents of my .gtk-bookmarks file
Re: Perpetual Busy Cursor
GOT IT!

As with all these things, the solution was annoyingly simple.

In my .gtk-bookmarks file (in the home folder) I had a folder listed which was on a remote machine and was no longer available. Removing this entry solved the problem.

eg. Contents of my .gtk-bookmarks file

http://ubuntuforums.org/showthread.php?p=4414151#post4414151

evo cijela tema ako moze neko da procita i objasni mi posto meni ne ide
ovo sam nasao na netu ali ne razumijem moze neko objasnjenje ne pojavio se u zadnja 2 dana i samo sam ja na kompu

Sumnjam da od toga ima koristi. Radi se o nekom remote fileu koji ima nedje nisam skužio gdje i da nije dostupan pa da zbog toga vrti, kao pokušava ga pristupit a nema ga. Tako da ako nemaš nikakve remote filove to ti nije rješenje.

fala Bogu prestalo je
ako znam kako znali me jadi
svasta sam cacko briso deintalira reinstalirao udarao i sad je ok
nema vise jebenog da prostite pjescanog sata
fala dragonu i ostalima na pomoci