Lažne nagradne igre?

Vidim da neki ljudi na web stranicama i fb stranica rade lazne nagradne igre u kojima dijele neke mobitele da bi ljudi lajkali njihovu stranicu ili objavili neki unikatni clanak na webu. To je stvarno dobar marketing, te me zanima dali su moguci pravni problemi sa time?

Mislim da i nije više baš dobar marketing. Malo ljudi “nasjedne” na to, poučeni prijašnjim iskustvima.

Tako se radi anti-marketing.

to sam vidio puno puta na facebooku, a nagrade su bile iphone i sl… popularna roba… u početku su ljudi puno like-ali kasnije nisam vidio ponovo to.

Ima toga nažalost jos jako puno i ljudi se pokusavaju time kupit za SAMO JEDAN LAJK katastrofa, ali to radi sve veci i veci broj odraslih ljudi vise to nisu klinci od 14-15 god.

gluposti, zašto jednostavno ne probate sa servisom koji vam nudi povoljne nagradne igre. Na principu uplatiš ti 50 dolara za bon na amazoni do 500 dolara i uplati još devet ljudi i onda prek tog servisa sudeluju prijavljeni sa svih nagradnih igra, točno ime servisa ne znam, ali on postoji već i na tu šemu funkcionira

Zašto samo dobar marketing, ja bi se usudio reci vrhunski marketing, famozan, odličan, sami top promidžbe…

Sad neznam dali je ovo što si napisao sarkazam, a mislim da je :stuck_out_tongue:
Ne kažem da je to odličan marketing, ali nije loš svakako…