Licenca - kupljena tema

Pitanje je dakle, gdje postaviti licencu za kupljenu temu?

ako bas treba staviti onda uglavnom ide u footer

Ako ti prilikom aktivacije teme nigdje nije zatražen kod, ne moraš ništa dodatno raditi. Uzivaj u temi koju možeš postaviti na više domena (ne baš legalno, ali to je njihova greška, ne tvoja)

EDIT: moguće da nisam u pravu i da će te prilikom druge aktivacije teme (na drugoj domeni) tražiti kod licence

Ne trazi me nikakav kod… ali volio bi ih licencirati

Koja thema? Jel te prilikom kupovine tražilo URL stranice na kojoj ćeš koristiti? Ako je, onda ti je odmah ugrađena licenca.

Nije me nis trazilo… kupio i instalirao temu… sada ju imam instaliranu na dvije web stranice, trebal bi i na trecu… ali se bojim zbog licence…

Kada sam davno kupio teme na theme junkie nisam imao licencu (kod), ali sam dobio pristup forumu i direktnoj podršci za teme koje sam kupio. Možda je i kod tebe tako.

Možda da kontaktiraš onoga od kog si kupio temu, napišeš šta i kako ide konkretno oko te licence pod kojom je tema koju si uzeo.

Licenci ima jako mnogo, a kupovinom teme si verovatno dobio pravo i na određenu tehničku podršku.

Ja kada sam kupio premijum temu, kod za licencu sam morao da upisem pri prvom aktiviranju teme da bi imao 6 meseci podrške.Bio je na ekranu dobrodošlice.Kontaktiraj prodavca