Lightbox galerija slika problem

Pokusavam da napravim galeriju slika Lightbox ,problem je sledeci:
Kada kliknem na neku sliku,otvori se veca slika ,i sad bi trebalo sa leve i desne strane slike da stoji ,next i prev (sledeca i prethodna slika) ali to se kod mene ne desava,samo stoji ispod u donjem desnom uglu “close” da se zatvori.Kako to a resim?
Ako treba neke kodove da postavim vi recite pa cu postaviti

http://www.lokeshdhakar.com/projects/lightbox2/

obrati pozornost na single image i image set…

Znaci trebas dodati ovako nesta i definirat ime grupe od slika:

<a href="images/slika.gif" rel="lightbox[grupa]">Slika</a>

Pozdrav, sad imam drugi problem.Galerija slika radi perfektno ali kad odem na validator.w3.org izbaci mi ovu gresku za lightbox.Ovo mi izbaci za grupu fotografija.Kada izbazim broj “1” kod taga rel=“lightbox1” otvara mi samo jednu sliku ,nema strrelica levo i desno za listanje slika.Definitivno treba dodati neki atribut ali nezma koji ili neko drugo resenje??

Error: Bad value lightbox1 for attribute rel on element a: The string lightbox1 is not a registered keyword.
From line 125, column 1; to line 125, column 78



:leftwards_arrow_with_hook:
Syntax of list of link-type keywords:
A whitespace-separated list of link types, with no duplicate keywords in the list. Each link type must be listed as allowed on
and in the HTML specification, or must be listed as allowed on and on the Microformats wiki. You can register link types on the Microformats wiki yourself.

Da li neko zna kako ovo da popravim?
Pozdrav!

Problem resen. Bio je problem rel="lightbox " - razmak izmedju slova x i " .Jel to moguce???