Link exchange - balkanski IGRE sajt

Bok deckovi i curke;

Imam jednu dobru stranicu, 100k visita na mj avg, ranking je prva liga; dajem link na PM iako je vjerojatno nekima stranica poznata. Necu ovdje stavljat, nikad neznate kolko su pametni gugl botovi :smile:
mijenjal bi jedan link ili jos bolje BANNER (seriously); s nekim ko takodjer ima neku OK stranicu;

Nekakve reqs budem napisal da eliminiram beskonacne PM’s od pecaroša za linkove;
a) bar 80k posjeta na mjesec (vise od 70% SE traffic ajmo rec)
b) da ju mogu nac negdje na guglu za neke kivorde
c) da ima nekih godinu dvije min, starost

Inace, stranica je stara 4 god, i stvarno, osim 2 linka na svoje sajteve, nisam stavljal nikakve nikad, tako da sam cist ko suza, sto se tice zivotinja i slicnog.
U interesu mi je nac dobrog partnera, i da banneri ostanu trajno. Ja ovu ne mislim skidat stranicu bar do penzije. A i ne prodajem svoje stranice u 99.9999% slucajeva, pa tako nemate brige ni s ove strane.

Banneri nemoraju biti neznam kakvih dimenzija, recimo nesto aka 190px sirine i do oko 100px visine za moj layout sljaka bez da moram u kod ici nest radit puno,
a do istih dimenzija bi i ja onda stavil. Zasto banner a ne link? Jer eto ja mislim da je to zdrav SEO efekt na stranicu za razliku od linka, koji moze al ne mora sljakat.

Tema sajta: iskljucivo igre.

Saljite mi molim vas svoje URLove u PM; i nesto dokaza vezanih za stanje stranice (npr visits ili neke kw koje mogu verificirat i slicno)
Pozdrav

Poslao sam ti PP, al nema odgovora…

koja bi bila cijena link na tvoj sajtu

@Sceko: 10000000000kn.
Ne prodajem :wink:

@dm: sad cu ja to, eto me budnog nakon duuge noci :smiley: