Link sa sajta koji ne dozvoljava adsens na sajt sa adsensom

Link sa sajta koji ne dozvoljava adsens na sajt sa adsensom? jel li ovo dozvoljeno? ako nije kako kontrolisat sta ce neko staviti na svoj sajt.

Ako je dozvoljeno zasto ovi sajtovi sa filmovima nemaju banere od svojih adsens sajtova jer mi se cini da bi tako vise zaradili nego ostalim reklamama

Dozvoljeno je, tvoj adsense nema nikakve veze sa tim backlinkom

Ako je dozvoljeno zasto ovi sajtovi sa filmovima nemaju banere od svojih adsens sajtova jer mi se cini da bi tako vise zaradili nego ostalim reklamama

Ne vjerujem da bi zaradili vise jer Adsense prepoznaje traffic sa trazilica i traffic sa fejsa ili nekog drugog izvora. Klikovi koji su dosli preko neke pretrage su skuplji.

Pokusavao sam ja tako dovesti traffic i porast posjete se nije odrazio onako kako sam ocekivao. Npr ako sam na 1000 posjeta zaradjivao 100 eura, na 1500 (ovih 500 sa nekog linka) zaradjivao bih 120 eura umjesto 150.

Adsense moze prepoznati odakle posjetioc dolazi, gdje zivi, sta inace pretrazuje (preko cookiesa) i jos neke stvari.

Plus tu je i cinjenica da bi CTR na tim film sajtovima bio jako malen ako se radi o nekom niche sajtu, a ne o nekom opcenitom ili fun sajtu (kakvi inace imaju i manju zaradu).

Google kažnjava nepovezane linkove.