Link u komentar na facebook-u

Pozdrav ekipa, koristim facebook stranice kao vid reklamiranja svojih clanaka, stavljam link u komentar.

Zanima me da li se unaprijed prije nego sto izadje post moze komentarisati post, (tj staviti link u komentar), jer ne mogu na zakazane postove unaprijed staviti link prije nego sto izadje post.

Ako ne koristis popup, recu ti da li moze ili ne!

1 Like

Dakle, ovdje pričamo o tome šta je starije koka ili jaje, odnosno da li je stariji post ili komentar ispod njega… :joy:

Logično bi bilo da ne može jer komentar u bazi mora imati ID posta na koji se odnosi. Kako još post nije objavljen, nema niti ID-a i komentar se nema na što vezati.

1 Like

Prije nego sto izadje post teoretski nije moguce :smiley: , ali kad objavis post mozes dodati prvi komentar pomocu Socialbee platforme. Registrujes se i mozes uzeti free trial 14 dana (povezes stranice, pa kad istekne, samo napravis opet novi acc i sve tako).

moze sa ovim alatima za objavljivanje

Evo kako ide na socialchampu:

Mozes ubacit kakav hoces komentar (I komentar ce biti objavljen od stranice koja je napravila post)

Da, to je moguće jer se u jednom koraku šalju bazi post i komentar. Nako što baza zabilježi post, dobije ID i nakon toga komentar ima ID na koji se veže.

Zgodan alat za FB mahere.

Legendo vidim da se razumijes u sajtove i linkove.

Jedno pitanje sto se tice linoova i Fb stranice.

Kada zalijepim link na Fb stranicu korisnici otvore link ali baci ih na nekunstranicu nagradna igra.( Slika ispod)

Kada ulazim na eeb sve normalno funcionise osim kad zalijepim link na fb stranicu.

Ovo mi se nikad nije desilo, ne znam o cemu se radi i zbog cega.

Da li slucajno zans razlog istog?
Hvala ti unaprijed


hakovan ti sajt? …ww

Imal nacin da ovo rijesim ili da se pozdravim sa sajtom?

Provjeri header.php, ovo mi se cini da si ubacio neki popunder kod ili slicno (npr sa popads ili slicne mreze), pa sad baca reklamu android korisnicima.

Nemas se sta pozdravljati sa sajtom, lako je obrisati web pa instalirati ga opet.

Vazi , probat cu to.

Hvala Vam puno