Lista Expired i GoDaddy Closeout Domains koje nisu loše

Pogledaj ovdje, super je objasnjeno:

Najbolja fora je da kad istekne vrijeme, produze jos 10-tak minuta. I tako 10 puta. Cudi me da je to uopste legalno. Ja sam do tad jedino znala za online ebay aukciju, gdje se zna kad je kraj u sekund

1 Like

piše u pravilima na godaddy da svaki bid produžava aukciju čini mi se za minut ili tako nešta

277 dolara 3 bidera. Ja konto uskociti ali ja sta god ukucam ono nedovoljan bid. Refreshujem vidim vec 200 cijena. Kako se ne bavim domenama nisam htio ici preko 200.

Resetuju counter isteka na 5 minuta. Znaci ako ima jos 2 minute produže 3 minute.

Pa to i jeste poenta aukcije. Going once, going twice,…

Jasno je to meni, ali ipak sam imala utisak da me neko vuce za nos, zato sto nisam procitala negdje tamo skriveno nesto skroz sitno napisano, nego gledala u velikim crvenim slovima napisano da aukcija zavrsava za 2 minuta. Moguce da sam navikla na Ebay. I to produzenje aukcije nije bilo minut, dva koliko se sjecam. Navijala sam timer kad ponovo da pogledam, i odustajala.

Evo ko radi film nichu jedan fin domen istice a ima traffica brdo, a verujem da moze da se dovuce jos ako se ponovo aktivira. A moze i da se redirektuje ovaj saobracaj.
GoDaddy aukcija, zavrsava se veceras.

1 Like

Da li je neko probao nesto sa ovim domenama, kako ide? Steta sto je tema zamrla, ja bih platio da mi neko nadje dobru domenu pred istekom. Ja trazim mesecima ali bez uspeha.


1 Like


danas istekla domena

1 Like