Live kamera na trgu grada itd

Totalno mi je nepoznato, no pitao me netko za tu opciju.

Dakle tko smije to postaviti, recimo da se radi o općini grada, koja želi na određenu lokaciju postaviti kameru live,

Drugo kako i što je potrebno za to?

Ako netko ima iskustva, eto interesira me tematika kako se to inače radi.

Pokušaj tu pronaći više odgovora, LiveCamCroatia
ako ne nađeš pošalji Borisu PM, on se bavi time.

1 Like

Radim sa time istina, mozemo postaviti kamere, pruziti uslugu u kompletu i to vrhunski. Imamo preko 200 aktivnih web kamera u hrvatskoj. U vise segmenata live prijenosa smo aktivni, ne samo po trgovima.

Zovu nas, gradovi i turisticke zajednice sami, ali svakako za nove pozicije primamo narudzbe.

Vi ćete fizički postaviti kamere i aktivirati softwareski, ali dozvolu za to ipak izdaje gradska uprava (pogotovo ako je riječ o, recimo; gradskom trgu), zar ne? :slight_smile:

Jeli moguće neku od ovih kamera prezentirati na svojoj web stranici bez troškova, gratis?
Znam da postoje neki web koji nudi ovu uslugu s tim da ostaju njihove reklame u videu. To je u redu i to i mene zanima. Jeli vi nudite tako nešto Borise? :o:

Imamo dozvolu policije i sve potrebne papire za sve streamove koje nudimo.

Nudimo svasta u paketu za narucioce kamere. Ukljucujuci izmedju ostalog i live widgete.

Za sve ostale nudimo sliku koa se refresa svakih 5 min sa linkom na nasu live kameru.