Loadanje .txt fajla u div pomoću jQuerya

Dakle imam problema sa loadanjem test1.txt file-a unutar prisutnog diva.
Evo primjer koji imam:

$(document).ready(function(){
$(".audi1").click(function(){
$(".default").load(“test1.txt”);
});
});

prvi text

audi1 mi je isto div class.

text file mi se zove test1.txt i nalazi se u rootu isto kao i html file u kojem radim.

Uglavnom pokusao sam na nacin na koji je prikazano tu

http://www.w3schools.com/jquery/tryit.asp?filename=tryjquery_ajax1

promjeniti text na prvoj strani koji se nalazi u div-u default.
pokusao sam i sa id= i sa class= , jednostavno ga nezeli pokazati.

zao mi je za doublepost, nisam stigao editat u roku 10 minuta, htio sam samo napomenuti da cak i kada sam testirao na w3schools-ovoj test stranici, funkcioniralo je normalno. samo iz nekog razloga, kod mene ne funkcionira… dali je moguce da test1.txt file drzim na krivom mjestu? (u rootu, kraj file-a u kojem radim)

a) nisi includao jquery
b) permissioni ti nisu dobri

Jesam. evo na pastebin sam postao cijeli html file. ima jos nekih stvari u cssu ali to je nebitno.

http://pastebin.com/UgKrkbYG

Uglavnom to je shema:
Audi Renault Opel Honda Fiat poslagani kao menu, i kad se klikne na jedan od njih npr Audi, izlista par modela, koje sam zasad svrstao u audi1, renault1, etc. I jos na glavnoj stranici ispod menija, imam nje text, ovak za probu. Pa sam pokusao sredit da kad kliknem na audi1 tjst ne bilo koju od tipova Audija kad se expanda, da mi promjeni text onaj u file-u test1.txt.
Sve radi, osim mjenjanja text-a na stranici, koji iz nekog razloga nece, a kada ubacim cijelu skriptu u w3schools tester, tamo hoce…

da isto tako probao sam .load(“test1.txt”); , izmjeniti u .load(‘test1.txt’); i svejedno nije radilo, takvi ( ‘test1.txt’ ) bi i trebali biti, ali sam ih promjenio u ove radi glupe probe.

Snimi firebug i vidi koje ti greške izbacuje

Cini se da je problem u necem drugom. u firefoxu radi bez pol frke, u operi djelomicno, bez mjenjanja texta kao opisano. dok u internet exploreru ne radi nikako. X_X