Local SEO + Case Study; (moj) članak na Linkedin-u

Poz svima.

Evo jučer sam napisao jedan članak o Local SEO optimizaciji. Detaljno objašnjava kako vam može pomoći pri rangiranju vašeg poslovanja na Google pack-u te kako napraviti račun na Google My Business. Uz to sam se vezao uz nedavno odrađen posao izrade web stranice - mini Case Study. U HR baš nema takvih materijala pa sam mislio da bi moglo pomoći.

https://www.linkedin.com/pulse/local-seo-optimizacija-i-kako-započeti-case-study-jure-kljajic/

Zanima me vaše mišljenje.

3 Likeova

Evo moje mišljenje;
bilo bi bolje da si ovdje na Forumu objavio tutorijal o tome nego da ovako spamerski reklamiraš svoj Linkedin profil kao samozvani consultant. :blush:
Naravno, nisam čitao, pardon. :smile: :o:

2 Likeova

Nezahvalnost, to mi i treba za besplatan članak koji može pomoći. Gadi mi se ovakav pristup. Izbriši ovaj post i ovo je zadnja objava ode.

Nezahvalniost dolazi sa tvoje strane, to je bio samo odgovor na tvoje pitanje o mišljenju. :blush:
Osobno mi nije potrebna pomoć tvog članka, ali može ga pročitati tko god želi, mada sumnjam da će biti neka rasprava. :blush:
I Jure… he he, pripazi što si želiš; da ti se to ne dogodi. :smile:

:o:

c3po, nisi skuzio.
Jure je pitao za misljenje o odlicnom edukativnom tekstu koji je postavio na linkedin-u.
Nije pitao za misljenje o svom postu na wm forumu :wink:

Mislim da nejasnoća nema. :blush:
Dao sam mišljenje o njegovu postu (topicu) i svrhu istog jer to mogu i trebam kao moderator. Ti pohvali njegov članak, samo naprijed, možeš i ovdje. :o:

1 Like