Login vise korisnika

Ovako, radim nesto u internoj bazi gdje ce se korisnik logirati sa svojim imenom i passom i otvoriti ce mu bas njegov folder na serveru…

Sada, ja sam sklepao da se logiram, ali ne znam kako dodati da mi od odredenog usera otvara samo njegov folder, hvala :doki:

<?php include ('konekcija.php'); $ime = $_POST['ime']; $pass = $_POST['pass']; $sql = "select * from tablica where ime = '$ime' and pass = '$pass'"; $result = mssql_query($sql) or die ( mssql_close()); $count = 0; $count = mssql_num_rows($result); if ($count == 1) { $_SESSION['loggedIn'] = "true"; header("location:Ime_Prezime"); } else { $_SESSION['loggedIn'] = "false"; echo "korisnicko ime ne postoji"; } ?>

Nadam se da ne koristis ovaj isti kod na serveru :wink:

Pa recimo da imas folder.php?userid= i onda samo redirectas tu…
I čemu trpanje TRUE/FALSE pod navodnike :smiley:

Lupam bezveze :smiley:
Uspio redirectat, hvala svejedno, lijepo je vidjeti da ima ljudi koji su voljni pomoci :slight_smile:

Uh zeznuo sam se… :slight_smile:
Kada se logiram na korisnika na primjer imenom moje_ime

hxxp://192.168.1.254/djelatnici/moje_ime

ostanem logiran i put kada upisem u browseru u bar na primjer moje drugo ime pa link glasi

hxxtp://192.168.1.254/djelatnici/moje_drugo_ime

automatski mi se ulogira, pa bi mi po tome korisnici mogli gledati foldere od drugih vrlo lako promjenom kraja linka u ime nekog drugog korisnika :confused:

help pliz :smiley:

login ti ne valja.
na youtube-u imaš tutorial u tri djela kako se radi login.
pazi i na sql injection.