LOIC program

Pozdrav, zanima me nesto, skinuo sam LIOC program da si testiram site od floodanja i kako ce se ponasat ali se ne dogada nista, pogledao sam na statistikama i nema niti nikakvih hitova na site niti nista, pa me zanima da li su to lazni programi na netu?, jer sam nalazio skripte protiv floodanja pa sam ih htio testirat da vidim da li rade…

Da li vama radi taj program ako ga je netko skidao i da li ima neki slican program koji radi ovog tipa da si mogu vidit kako ce se site ponasat?

Prije svega nije LIOC, nego LOIC ako mislimo na isto… Meni odlično radi, a što se tiče te statistike, ponekad treba pričekati… Ja sam jednu svoj stranicu testirao i uspio sam je srušiti iako je dugo trebalo… Igraj se malo sa postavkama…

Na LOIC sam mislio, krivo sam napiso…ima negdje sa skinut 64bitna verzija za win?, jer ono sta sam vidio je sve za 32bitne verzije…i mozes mi dat link od kud si skinuo?

Ja sam danas malo opteretio i bio mi je nedostupan nekoliko minuta… provjeri statistike dali ima kakvih skokova u opterećenju

Da li ti pisu hitovi da ih je vise nego inace?

Mozes mi poslat link na PM sa kojeg si skinuo?, jer meni se ne dogada nista sa ovim sta sam skinuo, a ima samo 32bitna verzija.

Evo sada ću opet probati pa provjeri dali ti radi stranica