Lotus Usluge - informaticke usluge

Lotus Usluge

Nudimo:

  • Branding tvrtke
  • Izrada web stranica
  • Dizajn-3d dizajn
  • Internet searchin (prvi u Hrvatskoj)
  • Dizajn ambalaze
  • Foto,video,audio produkcija…
    Te mnogo toga po vasim zeljama… vise o uslugama na http://www.lotususluge.comli.com/stonudimo.html

Info:
Web stranica: www.lotususluge.comli.com
Email: [email protected]

Sva pitanja mozete postaviti na email ili putem website na offline poruku ili ako je agent online mozete postaviti pitanje na Live Support.

Sada slijedi bombardiranje kritikama…

1 Like

haha zasto slijedi bombardiranje?

Naprimjer zbog fonta na web strnici, naprimjer.

Sada je Vlada RH pokrenula ovaj program za pocetnike 4k + 4k pa si razmislite da se prijavite i tih 4k investirate u stranicu, domenu i hosting.

2 Likeova

Zato šta vam je web koma.
Ne možete sa tavim webom u javnost :slight_smile:

WYSWYG, dizajn, fontovi, CSS unutar HTML-a…

1 Like

free online movie . net mi nije neka stranica,Horz,a nasa je jos u doradi i spremamo se nesto novo objaviti !

@lotususluge želim Vam puno sreće u radu, ali moram ovo reći: to što ste objavili je sramota. I to za nekog tko promovira web dizajn??? Trebali ste se bar udostojiti i kupiti poštenu domenu i hosting, a o samom webu nemam komentara, toliko je loše.
Savjet: nemojte se reklamirati niti nuditi bilo što dok sve malo ne dovedete u red (čitaj: uložite neku kunu u sve skupa). Na ovaj način postižete samo kontra efekt, dopuštate ljudima da pljuju (s razlogom) po Vama.

2 Likeova

http://free-movies-online.net/ je prekucan WP template. Tuđi dizajn i kod, napravljen za par sati, ne vrijedi niti 50$ i ne glumi profi produkcijsku kuću. Takvih propalih, zaboravljenih sajtova imam … ne znam niti sam koliko.

Prodajete dizajn na sajtu sa Comic Sans fontom.
Jel to neka zajebanicija ili…?

Jel to netko od članova foruma trola sa ovom temom? :slight_smile:

2 Likeova

Ma ovo se netko zafrkava.

Vasići, garant.

:smiley:

A Boze moj sta je ovo. Svak bi se bavio sa svacim.

Nedostaje još samo i dio teksta: “Sigurno se pitate zašto nemamo lijepu internet stranicu? Sigurno ste čuli za uzrečicu: mehaničar vozi najlošiji auto (jer ne stigne od posla popraviti svoj)…” :smiley:

3 Likeova

Comic Sans MS smrc…

Meni je zao sto ovo moram reci, ali do sada nisam vidio web od neke tvrtke koja pruza usluge dizajna, hostinga i slicnih usluga (sa podrucja balkana), a da je zadovoljioo neke moje kriterijume.Sve je to nekako povrsno.

1 Like

Gle kako kod mene izgleda sajt xD

Učit učit i vježbat još dugo…

Da ne komentarišemo bez potrebe…

Lošee. Trebate još puno učiti

HAHAHHAHAHAHHA KOJI SAJT :smile: :smile: :smile: :smile:

škola Davora Bergama :smile: :smile: :smile: :smile:

2 Likeova

Predstavljate se kao tvrtka, a gdje vam je sjedište, gdje vam je poslovni prostor, gdje vam je oib firme, ?

Jako mi se sviđa dizajn ko vaš, pošto radite takav web.

Nedajte se, iz grešaka se uči

1 Like