Lyrics, jokes, slike, vicevi, price - Duplicate Content?

Evo zanima me kako google gleda na ovaj sadržaj. po meni on nezna dali se radi o vicu ili o prici ili o tekstu pjesme.

Buduci tekst pjesme nemoze biti promjenjen i on je uvijek isti, pa me zanima kakvog ima smisla otvarat stranicu s tekstovima pjesme kada je to isti sadržaj kao recimo na bilo kojem forumu gdje je neka osoba napisala tekst te pjesme.

Jel se to isplati?

Molio bih vaša razmisljanja, ili ako ima netko tko je iskusan i ima slicne stranice, te kaze svoje viđenje ovoga problema.

Obicno ti sajtovi imaju isti keyword za koji rankiraju na googleu, vjerovatno prepozna na taj nacin da se radi o necemu sto se ne moze mjenjati.

Znaci ti velis da nema penala za duplicate content… Interesantno, pa logicno bi bilo da prepozna to, ali je pitanje dali on to moze prepoznati… odnosno kako mu olaksati da on to prepozna?

Ne kazem, ima penala za duplicate content, ovo je bilo samo nagadjanje kako radi, jer bi svi lyrics sajtovi dobiti banove :).

Da znam da opcenito ima penala za duplicate content. Ali cudno je zasto za ovo nema, i kako to google prepozna?

Jer vrlo lako se moze desiti da na vasem siteu on to ne prepozna, nije mi jasan taj google u ovom slucaju.

Da je ljudima jasan, bila bi katastrofa, svi bi to iskoristili :).