Mačke kao kucni ljubimci

Netko pred kucom ima lavove, ja macku :grin:

6 Likeova

Pogled sa druge slike govori sve nema zezanja sa njom

mi imamo 20 mački… kasnije stavim sliku :wink:

1 Like

10 Likeova

Zaboravio sam reci da uz staru macu imam i 4 macica, ovog cu si ostaviti, ostale podijeliti.

1 Like

I sve su u kuci?

ja imam jednu macku i da nije takva kakva je nebi bila u kuci, jer ljudi imaju abnormalne probleme s mackama. Em unistavaju namjestaj, em seru i pisaju gdje stignu i tako. Ova moja macka sere i pisa u pjesak ili vani, i ne unistava namjestaj sto mi je cudno, vjerojatno te svoje rituale obavi vani…

E sad 20 macaka u kuci mislim da bi bio problem…

da. sve su u kući. moja mama se brine oko njih.

nama je par mjesta malo parket pocrnio jer obožavaju pišati u kutevima soba :smile:

ali kak živimo u kući budemo stavili mačke u dvorište, ja ću im napraviti male kučice

a do tada su u kući :blush:

osim toga, nesmiješ ništa uzeti uztimati od hrane iz frižidera jer ti se odmah sve mačke objese na nogu :smile:

Ti si u biti šaptač mačke ? :grin:

2 Likeova

tako nekako :slight_smile:

Imam i ja crnka.

1 Like

Evo vam jedna webmajstorska od Cicike, popravlja HD i GPU. Bolje bi bilo da obrise prasinu sa monitora…

2 Likeova

Ja ih obozavam. Vise macke, nego pse.
Dok sam ziveo u kuci, imao sam stalno, jednu, dve, tri macke/macora. Sada u stanu, ne mogu da ih drzim, nekako mi nije prirodno za njih.

Da, macka u stanu je katastrofa. Ova moja macka je free range, ide kamo zeli, ali nacesce se muva oko kompjutera i tu spava po cjele dane.

Ova macka prakticki nema nikakav kontakt samnom, tesko je mogu drzati, a jednom sam je onako mazio kao macu i ona je predla i onak me kandjama malo spicala i najednom joj pukne film okrene se i zubima me zgrabi onak posteno za ruku od onda se samo gledamo.

Imam i psa, i to dva to je totalno druga prica toliko su odani i kad me vide ovaj jedan na mjestu skace 2 metra u zrak a inace nemoze preskociti pola metra kak je debeli, a odana kuja je definitivno covjek najbolji prijatelj, to je kao da imas jos jednog clana obitelji…

2 Likeova