Magento Webshop Plačanje

Evo okako… prvi puta radim s Magentom shopom… sada mene zanima kako da rješim ovo u vezi plačanja…
Znaći kada netko nekaj naruči na web shopu i odmah plati paypalom,karticom ili čim već… jel mogu da te pare sjednu automatski na paypal račun tvrtke? za koju radim?

Najbolje je rješenje integracija neke od payment gateway usluge gdje kupac izravno plaća karticom na račun firme. PayPal ima problem što još ne prihvaćaju uplate u kunama a i same isplate idu preko određenih kartica. O tome je bilo već rasprave u forumu.

Ovo mi zgleda ok… WSPay™ - sustav za internet autorizaciju i naplatu kreditnih i debitnih kartica ili bolje da uzmem od t-com?
Što kažete… nemam iskustva s tim pa neznam…

Ja imam iskustva s gore navedenim WSPay sustavom i mogu samo reći da imaju sve moje preporuke, dečki uvijek od pomoći, lagano za integraciju i bilo koji sustav itd. itd.

Dakle ovako, imaš WSpay, Pay Way, e-ToMiTreba i možda se pojavilo još štogod. Mislim da jedino e-ToMiTreba nema fiksnih mjesečnih troškova i troškova pristupa, međutim uzimaju najveći postotak od iznosa i nije ih moguće integrirati u stranice klijenta. Uglavnom na Logit stranicama imaš dobar pregled:
Kreditne kartice za webshop - online autorizacija kreditnih kartica - payment gateways

Kontaktirat ću onda WSPay … Dajte mi još recite jel lako onda spojiti taj sustav WSPay s Magentom?

Bok,

Ajde javi se na [email protected] i možemo ti pomoći… Upravo to radimo s Magentom.

Razmisljam da umjesto Magenta uzmem OpenCart… jel WSPay isto podržava opencart?

Razmisljam da umjesto Magenta uzmem OpenCart… jel WSPay isto podržava opencart?

Neobično ti je pitanje. WSPay podržava sve, samo treba iskodirati povezivanje.

Ne treba postoji već ekstenzija, košta $99 i možeš je naći ovdje: Extensions - WSPay Payment Integration for 1.4.x.x & 1.5.x.x

Ja sam naivno pomislio da je dottnick pogledao u OpenCart extension directory prije nego je pitao.

Sad ja još moram dodatno kupiti i taj dodatak? ili ga dobim kad kupim onaj sustav?

dottnick, ne moraš osim ako ga ne želiš koristiti ili ne želiš platiti nekome da ti izradi isti.

Ne znam na koji sustav misliš, ali prilično sam siguran da ga ne dobiješ ni s čim.

Meni znaći treba ovo WSpay™ - sigurni sustav za autorizaciju kreditnih kartica u realnom vremenu

2.380,00 kuna + PDV … još plus plugin za opencart…

znači*
plaćanje*
:slight_smile:

[quote=“dottnick”]Meni znaći treba ovo WSpay™ - sigurni sustav za autorizaciju kreditnih kartica u realnom vremenu

2.380,00 kuna + PDV … još plus plugin za opencart…[/quote]

Tako je.

Oke… Hvala narode!..

Jel mi može netko reći još zašti mi je ova gore praznina bijela?
Optika Ana WebShop

Nisam neki stručnjak ali treba biti kod headera-a margin-top: -20px