Mailing liste koristenje/prodaja

Koristite li ih za povecanja prometa? Gdje ih nabavljate(kupujete)?

p.s.
Ako netko ima nesto za prodat ili razmjenit neka mi se javi, trenutno me zanima talijanska lista ako tko ima.

Koristio jednom, sa zanemarivim uspjehom. Nije pomoglo ni to što cca 50% nije bilo aktivno, a ostatak ljudi vjerojatno ni ne čitaju.
Radilo se o domaćoj targetiranoj listi.

Ja sam neki dan probao jednu, imao sam uspijeh od 500 na 30 000, ocekivano je i bilo oko 1-2%, (domaca lista netargetirana)

Ako se ne varam i moj mail je na toj listi,jer sam dobio poruku od Bombića

Ne poznajem tog Bombića, molim obrati se njemu :wink:

Moram napomenuti da sam ja slao isključivo pravnim osobama, što je poseban hendikep sam po sebi.

Nisam siguran bismo li podržavali ilegalne radnje ovdje na forumu, poput preprodaje osobnih podataka i slanja spama…

Ne podržavamo, naprotiv. Uvjeravamo čitateljstvo da se to ne isplati.

Posjedujem Mailing listu, i privatnu i poslovnu listu, liste su velike i kvalitetne (nisu s neta), neznam kako to najbolje iskoristiti…ako može neki savjet

Ovo je primjer kada pitanje dolazi nakon odgovora.

[quote=“kresovani”]Posjedujem Mailing listu, i privatnu i poslovnu listu, liste su velike i kvalitetne (nisu s neta), neznam kako to najbolje iskoristiti…ako može neki savjet[/quote]Pa, prvo obriši moje osobne podatke ako se slučajno nalaze na njoj, jer ćeš morati inspektoru AZOP-a objašnjavati zašto nisi počinio kazneno djelo nedozvoljene uporabe osobnih podataka, KZ čl. 133.

A mislim da ti to daje i naslutiti što je najbolje za učiniti s onom privatnom listom koju imaš.

Privatne liste su ok. Samo morate znati sto je to privatna lista, a sto je to ilegalna lista. Recimo svi smo mi na privatnoj listi webmajstori.net i svi smo se slozili da primamo email od njih ili ne. No ako vi preprodajete te liste ili kupujete pa sirite spam onda to nije lijepo. A vidio sam da je to postalo sve popularnije u hrvatskoj, iako je to u svijetu ancient history.