"Make Money Online" stranica - prvi dojam

Koliko vidim na forumu, nitko tko se bavi zaradom na netu nije u “Resell Rights” nichu. Upravo zato me zanima vaš prvi dojam za sljedeću stranicu:

Posjetitelji koje dobivam zainteresirani su za zaradu na netu, ali također nisu u tom nichu pa me zanima njihov prvi dojam.

Da li vas stranica nečim odbija ili budi znatiželju da saznate više o čem se radi?

odbija itekako…cim vidim ovakve stranice odmah mi nije dobro…dosta je vise varanja naroda da se preko noci moze zaraditi novac ne webu, moze ali 1 od milion slucajeva…

pa onak, na prvu mi se čini čist ok, ne odbija me ništa. Govorim samo o izgledu, čitao nisam pa ne znam za sadržaj, no to će ti ionako vrijeme pokazati…

e da… mozda jedino da ti je na ovom gore videu pozadina neke druge boje , a ne bijela tj. da je različita boja pozadine videa i stranice, no to su već stvari koje se nekom sviđaju, nekome ne

A gle sto se izleda tiće pristojno izgleda, premda je malo previše “načičkano”, ali tema mi je onak :frowning: i onaj ludi glas što preplaši ljude kad otvore web stranicu to bi trebao isključit, ako hoću mogu i sam stisnut play, nemoraš ti…

eto iskreno, bez ljutnje…

ja bouncam od ovakvih stranica ko skakavac, jos kad cujem nepozvani zvuk, ajme

hvala svima na komentarima!

što se tiče videa… ni ja nisam ljubitelj istih, ali to je vjerojatno zato što sam i sam sa balkana. Što se tiče amerikanaca (80% mojih posjetitelja), oni obožavaju ovakve stvari :slight_smile:

nakon postavljanja videa, prosječno vrijeme zadržavanja na navedenoj stranici je skočilo za oko 250% (sa 2 na 7 min, prema GA).

Ok, ako nije za naše tržište, a uvjek idi sebi u korist…

stranica je sasvim ok, jedino mozda kao sto je vec receno, da se promijeni pozadina videa…

meni stranica nije ok. jer svaka stranica za zaradu ima isti ovaj srednji box…isti fontovi isto sve :slight_smile:

nhf al mislim da i sam kužiš da je ova forma i sve isto kao i na ostalim stranicama jedino je dobra gore navigacija i ovaj okolo dio al odma me odbija što je isto kao i kod ostalih ovaj “glavni dio” napravljen :wink: