Mala zarada: ispod 1 euro za do 70 klikova?

možeš staviti 3 bloka i par blokova likova

a ja sam i mislio nabacat linkova…i među njih ubacit i oglase? to prolazi?

[quote=“spyred”]pozdrav,
drzim web stranicu koja bavi se iskljucivo muzikom, imam prosjek posjete od oko 3000 u mjesecu možda i više ali google adsense mi daje 0,60 eura do 0,90 eura dnevno za 30-70 klikova.
pitanje je dali ja grijesim u postavljanju google reklame ili google ponizava moj rad?

http://stavi.net/di-LYIA.png
[/quote]

U principu zavisi ko su ti posetici sajta. Ako se radi o Cro, Srb, Bih itd, Google servira oglase koji se placaju od 0.01 do 0.03. Ukoliko ti naleti neki Amer ide od 0.05 do do 0.40, mada nekad moze da bude i 3 do 4 E.
Najbolje se vidi na novom Adsense interfejsu -> Perfomanse Reports -> Countries :wink:

Ljudi moji, traži se KVALITETA. Zaboravite na copy-paste taktike, mortgage, loans i ostale visoko plaćene keyworde, em nemate pojma o tome, em je konkurencija toliko velika da nećete uspjeti.

Sa frekventnim Panda updateima google jasno daje do znanja da će ubuduće samo kvalitetan origigi sadržaj prolaziti.

Ja imam nekolicinu stranica, sve na engleskom, tema kojom se bavim već dugi niz godina, 80+ % US visitors i svi originalni članci. Također na svakoj stranici imam samo po jedan adsense block jer više ne samo da ružno izgleda nego i smanjuje cijenu klika. Ukoliko radite stranice na engleskom nastojte raditi kvalitetne engleske tekstove jer u protivnom će posjetioci bježat od vaše stranice ko vrag od tamjana.

Da pokucam u drvo, zarada zasad lijepo napreduje, iako s Adsensom nikad ne možeš biti siguran, stoga zaboravite bilo kakve dugoročne planove. Ukoliko dogurate do nekog nivoa kvalitete i određenog broja posjetioca dnevno oglašivači će vam se sami javljati.

Adsense zarada nije utrka već dugi, naporan maraton :slight_smile:

[quote=“halonen”]Ljudi moji, traži se KVALITETA. Zaboravite na copy-paste taktike, mortgage, loans i ostale visoko plaćene keyworde, em nemate pojma o tome, em je konkurencija toliko velika da nećete uspjeti.

Sa frekventnim Panda updateima google jasno daje do znanja da će ubuduće samo kvalitetan origigi sadržaj prolaziti.

Ja imam nekolicinu stranica, sve na engleskom, tema kojom se bavim već dugi niz godina, 80+ % US visitors i svi originalni članci. Također na svakoj stranici imam samo po jedan adsense block jer više ne samo da ružno izgleda nego i smanjuje cijenu klika. Ukoliko radite stranice na engleskom nastojte raditi kvalitetne engleske tekstove jer u protivnom će posjetioci bježat od vaše stranice ko vrag od tamjana.

Da pokucam u drvo, zarada zasad lijepo napreduje, iako s Adsensom nikad ne možeš biti siguran, stoga zaboravite bilo kakve dugoročne planove. Ukoliko dogurate do nekog nivoa kvalitete i određenog broja posjetioca dnevno oglašivači će vam se sami javljati.

Adsense zarada nije utrka već dugi, naporan maraton :)[/quote]

rep+

.

[quote=“halonen”]Ljudi moji, traži se KVALITETA. Zaboravite na copy-paste taktike, mortgage, loans i ostale visoko plaćene keyworde, em nemate pojma o tome, em je konkurencija toliko velika da nećete uspjeti.

Sa frekventnim Panda updateima google jasno daje do znanja da će ubuduće samo kvalitetan origigi sadržaj prolaziti.

Ja imam nekolicinu stranica, sve na engleskom, tema kojom se bavim već dugi niz godina, 80+ % US visitors i svi originalni članci. Također na svakoj stranici imam samo po jedan adsense block jer više ne samo da ružno izgleda nego i smanjuje cijenu klika. Ukoliko radite stranice na engleskom nastojte raditi kvalitetne engleske tekstove jer u protivnom će posjetioci bježat od vaše stranice ko vrag od tamjana.

Da pokucam u drvo, zarada zasad lijepo napreduje, iako s Adsensom nikad ne možeš biti siguran, stoga zaboravite bilo kakve dugoročne planove. Ukoliko dogurate do nekog nivoa kvalitete i određenog broja posjetioca dnevno oglašivači će vam se sami javljati.

Adsense zarada nije utrka već dugi, naporan maraton :)[/quote]

Danas ima vec toliko sadrzaja da jednostavno bez neceg kvalitetnog sto ljudi prepoznaju i dijele nemas sanse da se izboris i dodjes do zarade i sve ide vise u tom smjeru i u smjeru velikih, tj sve ce teze biti izborit se i doc do pozicija ako si mali igrac kao sto to i inace ide u kapitalizmu. Uzmite primjer net.hr-a kupio je hrpu domena i radi mnogo sitova za mnoge nishe i time preuzima vecinu prometa od tamo i radit ce ih koliko god mogu.

p.s.
Kupite neke atraktivne domene/nishe koje bi oni jedan dan mogli htjet, placali su neke domene u desecima tisuca kuna bez problema

[quote=“spyred”]pozdrav,
drzim web stranicu koja bavi se iskljucivo muzikom, imam prosjek posjete od oko 3000 u mjesecu možda i više ali google adsense mi daje 0,60 eura do 0,90 eura dnevno za 30-70 klikova.
pitanje je dali ja grijesim u postavljanju google reklame ili google ponizava moj rad?

http://stavi.net/di-LYIA.png
[/quote]

Nevjerojatno. Ja imam toliko od 5 klikova.

http://www.angelemabi.blogspot.com:bljesak:

[quote=“marko_roi”]Danas ima vec toliko sadrzaja da jednostavno bez neceg kvalitetnog sto ljudi prepoznaju i dijele nemas sanse da se izboris i dodjes do zarade i sve ide vise u tom smjeru i u smjeru velikih, tj sve ce teze biti izborit se i doc do pozicija ako si mali igrac kao sto to i inace ide u kapitalizmu. Uzmite primjer net.hr-a kupio je hrpu domena i radi mnogo sitova za mnoge nishe i time preuzima vecinu prometa od tamo i radit ce ih koliko god mogu.

p.s.
Kupite neke atraktivne domene/nishe koje bi oni jedan dan mogli htjet, placali su neke domene u desecima tisuca kuna bez problema[/quote]

Točno, ali ima i sve više oglašivača, a internet postaje glavni medij, uskoro i jedini gdje se mogu propagirati, pa ako se nečiji oglasi stalno vrte po “malim” stranicama, onda bi bilo pošteno da plaćaju prema nekom postotku posjeta, a ne po kliku i to samo takvom kojeg priznaju. U usporedbi s TV reklamama to bi bilo kao da oglašivači ne plaćaju ukoliko nitko ne gleda emisiju. Svi prihvaćamo te bijedne uvjete zato mogu raditi što ih volja.:razbi:

Zdravo možete li mi malo bolje ovo objasniti ja ovo ništa ne razumijem aa evo upravo sma se sad prijavio :wink: ??

Šta te interesuje ??

Lud, luđi, najluđi… Obrišite post 14 pun je referal linkova na bux sranja!

tacno , treba napraviti drugacije oglase , drugacije cene, drugaciju isplatu, pa nije google bas najpametniji ko je on da deli zemlje ???ako je kliknuo hrvat ili makedonac ili crnac sa ovog ili onog sajta??? kliknuo je na prikazanu reklamu i cena treba da je svima ista ,

1 Like

Danas sam imao oko 2€ zaradu tj 8 klikova. Jedan klik je bio iz Italije njegova vrijednost je 1.80€ a ovih 0.20€ je sa balkana 7 klikova :smiley: